SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

1645 zgłoszeń w konkursie Papaya Young Directors

Do ósmej edycji konkursu dla młodych twórców Papaya Young Directors zostało zgłoszonych 1645 pomysłów. Finał konkursu w czerwcu.

Article

Konkurs tworzony przez dom produkcyjny Papaya Films daje szansę międzynarodowym twórcom i twórczyniom, niezależnie od ich pochodzenia, płci lub doświadczenia, na zaistnienie w branży filmowo-reklamowej. Udział w konkursie może zgłosić każdy w wieku 20-35 lat.

Rekordowa liczba zgłoszeń do Papaya Young Directors

Do 8. edycji konkursu zgłosiło się aż 1248 osób, czyli o 537 więcej niż w minionym roku. Twórcy przesłali rekordową liczbę prac (1645), z których 30 proc. zgłoszono z zagranicy. Wielu nowych uczestników wysłało swoje pomysły m.in. z Wielkiej Brytanii, Portugalii, Niemiec oraz Francji.

Jak informują organizatorzy, w tegorocznej edycji finaliści będą realizowali filmy w sposób maksymalnie eliminujący ślad węglowy we wszelkich działaniach produkcyjnych.

Finał konkursu planowany jest na czerwiec 2021 r. Prace oceniane będą przez ponad 100 przedstawicieli i przedstawicielki agencji reklamowych, specjalistów i specjalistki ze świata filmu, kultury i sztuki. Oprócz składu jurorskiego, 8. edycję konkursu wspiera także grono honorowe, a także grono ekspertów i ekspertek z całego świata.

Tegoroczne hasło przewodnie konkursu  brzmi: "It’s all about talents". Konkurs jest podzielony na trzy kategorie główne: Branded Stories (filmy reklamowe), Music Stories (teledyski) i Vertical Stories by Facebook (filmy realizowane w pionie). W ostatniej z wymienionych kategorii dodatkowo wprowadzono podział na podkategorie: Branded Stories) i Women’s Stories/Vertical Stories by Facebook.

Dołącz do dyskusji: 1645 zgłoszeń w konkursie Papaya Young Directors

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl