SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Partie polityczne w grupach dyskusyjnych w czerwcu 2005

III edycja pierwszego polskiego sondażu grup dyskusyjnych.

Wyniki przeprowadzonego przez Media Explorer sondażu grup dyskusyjnych pokazują, że Internauci najczęściej, podobnie jak w poprzednich miesiącach, rozmawiają na temat SLD, LPR i PiS.

To rezultaty badania grup dyskusyjnych po raz pierwszy przeprowadzonego w Polsce. Sondaż objął 8 czołowych partii politycznych. Prowadzony był od 1 do 30 czerwca 2005 r. na 24 wybranych grupach dyskusyjnych. Do badania wykorzystany został autorski system Media Explorer umożliwiający poznanie opinii Internautów na temat osoby, firmy, instytucji, produktu czy usługi.

Najczęściej poruszanym tematem dyskusji w związku ze wszystkimi partiami w czerwcu były wybory prezydenckie i parlamentarne. Uczestniczy dyskusji, bardzo często namawiali do głosowanie na konkretne partie polityczne.

Jeżeli chodzi o SLD to najczęściej poruszanym tematem była kandydatura Włodzimierza Cimoszewicza na Prezydenta oraz obrona Jana Kulczyka przez polityków Sojuszu. W przypadku LPR rozmawiano głównie o młodzieży wszechpolskiej, która zdaniem niektórych internautów stosuje metody faszystowskie oraz o projekcie IV RP autorstwa LPR. W przypadku PiS chwalono partie za poparcie nowelizacji Kodeksu karnego, która wydłuża termin przedawnienia niektórych przestępstw (m.in. afery FOZZ).

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Partie polityczne w grupach dyskusyjnych w czerwcu 2005

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl