SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Partner of Promotion i Silver Plate zajmą się eventami dla spółki Enea

Spółka Enea po ponad roku rozstrzygnęła przetarg na wybór agencji wspierającej ją w działaniach eventowych. Zdecydowała się nawiązać współpracę z agencjami Partner of Promotion i Silver Plate, które startowały w tym postępowaniu jako konsorcjum.

Article

Oprócz zwycięskiego konsorcjum w przetargu uczestniczyły też agencje: Havas Media, Plej, FSWO, Althermedia, Jet Events, Afekt, Walk Events, New Look Advertising, Forsail, Berm, Brave Agency oraz konsorcja: ATMA z Fundacją Krajowe Centrum Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego oraz Element Events z Lagardere Sports Polska. Przetarg rozpoczęto latem ub.r.

Wspólna oferta Partner of Promotion i Silver Plate uzyskała w przetargu najwyższą liczbę punktów, a została wyceniona na 893,6 tys. zł brutto.

Wybrane agencje zajmą się na zlecenie Enea przygotowywaniem i organizacją spotkań z klientami biznesowymi, przygotowaniem i realizacją eventów zewnętrznych i wewnętrznych spółki, akcjami promocyjnymi i sprzedażowymi skierowanymi do klientów indywidualnych. Będą też odpowiadać za wsparcie spółki w działaniach z obszaru sponsoringu, promocji marki, CSR. Budżet, który na te działania zamierza przeznaczyć spółka wynosił 5,289 mln zł. Umowa została zawarta na 15 miesięcy od momentu podpisania.

Enea prowadzi aktualnie kilka przetargów. Wybiera m.in. agencję, która będzie ją wspierać w zakresie sponsoringu 
oraz firmę, która zajmie się jej obsługą ATL i BTL. Chce również zatrudnić agencję odpowiedzialną za obsługę w social mediach.

 

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Partner of Promotion i Silver Plate zajmą się eventami dla spółki Enea

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl