SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Partner of Promotion tworzy dział Green Division

Agencja Partner of Promotion uruchamia dział Green Division do prowadzenia kampanii ekologicznych. Pokieruje nim account director Monika Bębnowska.

Partner of Promotion tworzy dział Green Division

Wydzielona przez Partner of Promotion struktura Green Division będzie prowadzić projekty w zakresie edukacji ekologicznej, realizować "zielone" kampanie public relations oraz opracowywać i wdrażać strategie komunikacji dla proekologicznych przedsięwzięć firm. Działem będzie kierować Monika Bębnowska, account director agencji.

Partner of Promotion uzasadnia, że tworzy taki dział, bo rośnie zapotrzebowanie na kampanie związane z promowaniem ochrony środowiska. - Coraz więcej firm i instytucji chce komunikować nie tylko informacje związane z bieżącą działalnością biznesową, ale także z zaangażowaniem ekologicznym, które oznacza faktyczne działania, często na dużą skalę i z wymiernymi efektami - przekonuje Monika Bębnowska. Agencja zrealizowała już wiele kampanii proekologicznych, z których najbardziej znana jest akcja "Zmień nawyki na dobre".

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Partner of Promotion tworzy dział Green Division

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl