SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Partner of Promotion z nowymi kontraktami na 16,4 mln zł

Partner of Promotion wygrała już w tym roku nowe przetargi na łączną kwotę 16,4 mln zł brutto. Realizacja większości nowych kontraktów przewidziana jest na bieżący i przyszły rok.

Paweł Trochimiuk, prezes Partner of Promotion Article

W tym roku grono klientów Partner of Promotion powiększyło się o Centrum eZdrowia, Krajowy Ośrodek Wparcia Rolnictwa, Polska Agencja Inwestycji i Handlu, Port Czystej Energii w Gdańsku, Urząd Miasta Stołecznego Warszawy oraz właściciela serwisu tabelaofert.pl – redNet Property Group.

Partner of Promotion wygrało także kolejne przetargi na nowe działania i kontynuację dotychczasowej współpracy w Krajowej Radzie Drobiarstwa, Unii Producentów i Pracodawców Przemysłu Mięsnego oraz PKP Polskich Liniach Kolejowych. Wartość najwyższego kontraktu opiewa na kwotę 4,6 mln brutto i dotyczy realizacji wsparcia komunikacyjnego Expo 2020 na rzecz Polskiej Agencji Inwestycji i Handlu.

- W branży public relations bardzo szybko odbywa się wychodzenie z pandemii. Ostatnie trzy miesiące to już wyjątkowe przyśpieszenie a także powrót większości klientów do realizacji wydarzeń stacjonarnych – jak konferencje prasowe i spotkania B2B. Z dużym optymizmem patrzę na wyniki tego roku, ponieważ jak na razie udaje się nam zachowywać bardzo stabilne poziomy wzrostu. Oczywiście nikt z nas nie może przewidzieć ewentualnych skutków czwartej fali - wierzę jednak, że w naszym sektorze nie będą one już tak zauważalne, jak to miało miejsce  ubiegłego roku - mówi Paweł Trochimiuk, prezes zarządu Partner of Promotion.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Partner of Promotion z nowymi kontraktami na 16,4 mln zł

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl