SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Partnerska umowa AMS i Universum

Dwie firmy z branży reklamy zewnętrznej - AMS SA i Universum Promotion Group - podpisały umowę o współpracy przy sprzedaży wielkoformatowych powierzchni reklamowych.

Na mocy tego porozumienia, od 1 września 2006 r., obie firmy - poza własnymi dużymi powierzchniami reklamowymi na ścianach budynków - będą oferowały również lokalizacje należące do partnera. Ceny wynajmu tych powierzchni w obu firmach będą zbliżone do obecnych cen rynkowych - podano w komunikacie prasowym.

Dla AMS oznacza to wkroczenie w segment reklamy o mega formatach. Jest to kolejny krok w tę stronę, po tym jak w październiku 2005 roku AMS wprowadził do swojej oferty powierzchnie reklamowe na ścianach budynków o stałych wymiarach (frontlighty w formatach 50 i 100 m2). Nowe formaty w portfolio AMS oraz Universum, będą miały wielkość przekraczającą 100 m2. Jest to kilkadziesiąt powierzchni w najbardziej widocznych miejscach na terenie największych polskich miast.

„Bardzo cieszymy się, że zawieramy tego typu porozumienie właśnie z AMS. Po pierwsze dlatego, że jest to największa w Polsce firma outdoorowa, a po drugie dlatego, że rozbudowujemy portfolio naszej firmy. Dzięki porozumieniu możemy zaoferować klientom dodatkowe, komplementarne działania reklamowe” – powiedział Marcin Jeż, członek zarządu Universum Promotion Group.

O motywach zawarcia umowy z Universum mówi Małgorzata Augustyniak, wiceprezes zarządu AMS ds. sprzedaży: „Systematyczne poszerzanie oferty jest odpowiedzią na potrzeby naszych klientów –  nasza oferta kilkunastu wielkoformatowych powierzchni na ścianach zostanie powiększona o kolejne, bardzo spektakularne miejsca. Daje to naszym klientom możliwość wykorzystania najróżniejszych kombinacji nośników i urozmaiconych rozwiązań. Kompletna oferta outdoorowa to element naszej przewagi konkurencyjnej. Ponadto Universum dysponuje wyjątkowo ciekawymi lokalizacjami i cieszy się dobrą opinią u naszych klientów.”

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Partnerska umowa AMS i Universum

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl