SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Paulina Smaszcz-Kurzajewska z felietonami w „Cosmopolitan”

Paulina Smaszcz-Kurzajewska dołączyła do grona felietonistów miesięcznika „Cosmopolitan” (Marquard Media Polska), a jej teksty będą ukazywać się w każdym wydaniu.

Paulina Smaszcz-KurzajewskaArticle

W swoich tekstach Paulina Smaszcz-Kurzajewska będzie opisywać tematy dotyczące personal brandingu i komunikacji. Felietony będą ukazywać się w każdym wydaniu miesięcznika, a pierwszy trafił do majowego numeru pisma.

Smaszcz-Kurzajewska jest także jurorką tegorocznej edycji akcji „Cosmopolitan - Mocne strony kobiety”.

Przypomnijmy, że we wrześniu ub.r. nową redaktor naczelną miesięcznika „Cosmopolitan” została Joanna Mroczkowska. Zastąpiła na tym stanowisku Hannę Wolską, która po 15 latach pracy odeszła z wydawnictwa.

Paulina Smaszcz-Kurzajewska pozywa nc+ o bezprawne zwolnienie

W październiku ub.r. Paulina Smaszcz-Kurzajewska odeszła z platformy nc+, gdzie była dyrektorem ds. PR i komunikacji zewnętrznej. W styczniu br. przyznała w internetowym programie „Newsweek Opinie”, że została zwolniona. Oskarżyła byłego pracodawcę m.in. o pogłębienie się choroby oraz o to, że po powrocie do pracy po operacji „stała się bezużyteczna”, bo w firmie „uznano, że trzeba zbudować nową sytuację”. Była pracownica zarzucała nc+, że brakowało wsparcia i empatii dla jej choroby.

Portal Wirtualnemedia.pl informował, że po zwolnieniu Paulina Smaszcz-Kurzajewska podjęła kroki prawne przeciwko spółce ITI Neovision, właścicielowi platformy nc+. Spór dotyczy przyczyn i okoliczności rozwiązania umowy o pracę. Pozew wpłynął do wydziału pracy w Sądzie Rejonowym dla m.st. Warszawy w Warszawie. Smaszcz-Kurzajewska domaga się przywrócenia do pracy na poprzednie stanowisko i na takich samych warunkach.

Smaszcz-Kurzajewska w nc+ od 2016 roku

Paulina Smaszcz-Kurzajewska pracowała w spółce ITI Neovision, operatorze platformy nc+, od stycznia 2016 roku. Ma ponad 20-letnie doświadczenie związane z działalnością w zakresie public relations i komunikacji. W dotychczasowej karierze zawodowej pracowała m.in. w PTK Centertel, Onecie oraz firmie Bayer, gdzie piastowała funkcje związane z komunikacją. Była także rzecznikiem prasowym polskiego oddziału Microsoft. W przeszłości pracowała jako prezenterka TVP2 i TVP1, była zatrudniona także w Polskim Radiu.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej