SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Paulina Wrzesińska szefem biura reklamy Ginza Media Group

Paulina Wrzesińska została dyrektorem nowego biura reklamy wydawnictwa Ginza Media Group, wydawcy pism “Stuff”, “FourFourTwo”, a od listopada br. także polskiej edycji “Maxima”.

Paulina Wrzesińska szefem biura reklamy Ginza Media Group

Wrzesińska do lutego br. była dyrektorem biura reklamy “Olivii”w Marquard Media Polska. Wcześniej w latach 2001-2007 pracowała w Axel Springer Polska (obecnie Ringier Axel Springer Polska), również odpowiadając za obsługę reklamową “Olivii”.

Do zespołu na stanowisko head group managera “Maxima” dołączył Marcin Rakoczy pracujący wcześniej m.in. w Ringier Axel Springer Polska i Media Point Group. Stanowiska sales managerów tego pisma zajęli Aneta Kaluba, współpracująca dotychczas z Harley-Davidson, oraz Magdalena Obtułowicz, od dwóch lat związana z Ginza Media Group.

Dodatkowo, funkcję head group managera “Stuff'a” objęła Maria Białończyk, która awansowała ze stanowiska sales managera. Z kolei sales managerem magazynu “FourFourTwo” został Tomasz Danielewicz, od sześciu lat związany z reklamą.

Pierwszy numer polskiej edycji miesięcznika “Maxim” ukaże się 10 listopada br. Magazyn liczyć będzie 148 stron i wydawany będzie w nakładzie 120 tys. egz. Jego redaktorem naczelnym został Robert Pieńkowski (dowiedz się więcej).

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Paulina Wrzesińska szefem biura reklamy Ginza Media Group

3 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
Cham wirtualny
Same managery od reklamy tylko do jakiej kupy redakcyjnej te reklamy przyklejać? Do nieudalnych artykułów z błędami spisanych przez studentów z internetu na darmowych stażach? Sukces gwarantowany!
8 8
odpowiedź
User
zdziwiona
Dyrektorem biura reklamy "Olivii" od ponad 2 lat jest Karina Hertel! Paulinko nieładnie tak koloryzować rzeczywistość!!!
9 8
odpowiedź
User
Frotka
Wirtualny cham ma rację. Wywiad z Guardiolą z Four Four Two jest chyba tłumaczony przez tłumacza Google :)
8 8
odpowiedź