SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Paweł Bochenek i Krzysztof Michałowski w zarządzie Filmwebu, serwis zapowiada ekspansję zagraniczną

Do zarządu portalu Filmweb.pl dołączyli związani z nim od kilku lat Paweł Bochenek i Krzysztof Michałowski. Prezesem pozostaje Artur Gortych, który zapowiada uruchomienie zagranicznych wersji serwisu.

Od lewej: Paweł Bochenek i Krzysztof Michałowski Article

Paweł Bochenek jest związany z Filmwebem od 2004 roku. Dwa lata temu objął funkcję dyrektora rozwoju produktu, a wcześniej był sales & marketing managerem oraz product managerem. Jest absolwentem Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego.

Krzysztof Michałowski pracuje w Filmwebie od 2007 roku. Początkowo był redaktorem naczelnym i wydawca, a od ponadto pięciu lat jako dyrektor zarządzający odpowiada za strategię biznesową portalu, sprzedaż, marketing oraz pracę redakcji i działu wideo. Jest absolwentem IKP i filozofii na Uniwersytecie Warszawskim oraz filmoznawstwa na Uniwersytecie Jagiellońskim, ukończył też studia doktorancie w zakresie filozofii w SNS IFiS PAN.

Założycielem i prezesem Filmwebu od początku działania serwisu jest Artur Gortych.

Zarząd witryny zapowiedział, że w przyszłym roku zostanie ona uruchomiona w wersjach zagranicznych. Jako pierwsza pojawi się odsłona anglojęzyczna.

Według badania Gemius/PBI we wrześniu br. Filmweb.pl zanotował 6,38 mln realnych użytkowników i 155 mln odsłon.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Paweł Bochenek i Krzysztof Michałowski w zarządzie Filmwebu, serwis zapowiada ekspansję zagraniczną

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl