SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Paweł Jurek i Karolina Kowalczyk w zespole Autenti

Do zespołu fintechu Autenti dołączają business unit manager Paweł Jurek oraz IT product partnership manager Karolina Kowalczyk.

Karolina Kowalczyk i Paweł JurekArticle

Fintech Autenti rozbudowuje swoje struktury w modelu Business Units, na które składają się projekty (teraz również międzynarodowe), w ramach obszarów: podpisu elektronicznego, partnerskiej oferty usług kwalifikowanych oraz zdalnej identyfikacji tożsamości, automatyzacji procesów biznesowych oraz usług e-doręczeń.

Business unit managerowie będą współpracować ze sobą oraz z centrami kompetencyjnymi Autenti, pilnując, aby wszystkie operacje biznesowe przebiegały sprawnie, a cele strategiczne spółki dotyczące wyżej wskazanych obszarów, były realizowane zgodnie z założeniami.

Były dyrektor zarządzający Onetu w Autenti

Paweł Jurek to pierwszy z zatrudnionych business unit managerów, który obejmie obszar e-signature solutions. Będzie odpowiadał za planowanie i realizację strategii rozwoju biznesowego platformy do e-podpisu. Ostatecznym celem tych działań ma być pozyskiwanie nowych klientów  oraz zwiększanie ich aktywności poprzez wdrażanie nowych rozwiązań i funkcjonalności pożądanych przez użytkowników platformy.

Paweł Jurek ostatnio jako dyrektor zarządzający odpowiadał za wyniki biznesowe i budowanie zasięgu Onetu oraz rozwój jego serwisów tematycznych. Wcześniej był związany z Interią, gdzie prowadził m.in. projekt zmiany strony głównej portalu. Przez ponad 15 lat pracował na pograniczu mediów cyfrowych, biznesu i IT. Prowadził kluczowe projekty wydawnicze i produktowe dla największych polskich portali.

We wrześniu stanowisko IT product partnership managera, objęła Karolina Kowalczyk. Będzie odpowiadać za budowanie współpracy biznesowo-technologicznej z firmami z sektora finansowego oraz branżami, które chcą poszerzyć swoje cyfrowe portfolio operacyjno-produktowe.

Kowalczyk to managerka z ponad 15-letnim stażem w sektorach FinTech i e-commerce. W swojej karierze zawodowej zajmowała się współtworzeniem i wdrażaniem cyfrowych usług i produktów finansowych.

Dołącz do dyskusji: Paweł Jurek i Karolina Kowalczyk w zespole Autenti

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl