SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Paweł Kopczyński, Joanna Kuchcik i Łukasz Berliński w Sales Link

Paweł Kopczyński objął stanowisko head of art w Sales Link. Natomiast pracę jako graphic designerzy rozpoczęli w agencji Joanna Kuchcik i Łukasz Berliński.

Jako head of art w Sales Link Paweł Kopczyński odpowiada za koordynację prac związanych z projektami graficznymi dla klientów oraz współpracę z działem strategii w tym zakresie. Wcześniej założył studio kreatywne Goldfish i był w nim dyrektorem artystycznym. Jest absolwentem Akademii Sztuk Pięknych w Poznaniu oraz studiów podyplomowych z zakresu design management w Wyższej Szkole Nauk Humanistycznych i Dziennikarstwa w Poznaniu.Z kolei Joanna Kuchcik i Łukasz Berliński zajmują się w Sales Link projektami materiałów graficznych dla klientów. Kuchcik wcześniej pracowała w poznańskich agencjach interaktywnych, m.in. One-2-One i iFusion. Z branżą reklamową związana jest od prawie pięciu lat, a wcześniej skończyła studia w Instytucie Wzornictwa na Politechnice Koszalińskiej.Natomiast Łukasz Berliński poprzednio pracował jako junior graphic designer w agencji reklamowej Albedo Marketing. Studia w zakresie automatyki i zarządzania o specjalizacji multimedia ukończył na Politechnice Poznańskiej.


Dołącz do dyskusji: Paweł Kopczyński, Joanna Kuchcik i Łukasz Berliński w Sales Link

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl