SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Paweł Kuczma za Pawła Laskowskiego na czele Amnet Polska, dołączyli Ziarkiewicz i Jedliński

Paweł Kuczma objął w agencji Amnet Polska (należącej do grupy Dentsu Aegis Network Polska) funkcję dyrektora zarządzającego, zwolnioną przez Pawła Laskowskiego, który odszedł z firmy. Do zespołu Amnetu dołączyli też Łukasz Ziarkiewicz i Stanisław Jedliński.

Od lewej: Paweł Kuczma, Stanisław Jedliński i Łukasz ZiarkiewiczArticle

Jako dyrektor zarządzający w Amnet Polska Paweł Kuczma będzie odpowiadał za rozwój oferty w ramach programmatic buying, pozyskiwanie nowych klientów oraz strategiczne projekty związane z rozwojem kompetencji internetowych w ramach całej Dentsu Aegis Network Polska.

Z tym koncernem Kuczma jest związany od 2001 roku. Najpierw jako online planner odpowiadał m.in. za obsługę Ferrero Polska, a w 2013 roku awansował na nowo utworzone stanowisko digital & innovation managera w Vizeum Polska.

Kierujący poprzednio agencją Amnet Polska Paweł Laskowski odszedł z niej. Firma nie podaje, gdzie teraz będzie pracował.

Jednocześnie Łukasz Ziarkiewicz objął w Amnet Polska funkcję account executive, a Stanisław Jedliński jako trader. Ziarkiewicz poprzednio pracował jako media planner w Codemedia, gdzie prowadził kampanie w modelach efektywnościowych m.in. dla Europejskiego Funduszu Leasingowego i Monster Polska.

Stanisław Jedliński pracuje w grupie Dentsu Aegis Network Polska od 2011 roku. Wcześniej jako traffic manager odpowiedzialny był za uruchamianie, obsługę oraz optymalizację kampanii i placementów reklamowych, a także przygotowywanie szczegółowych raportów i statystyk na potrzeby klientów. Na nowym stanowisku Stanisław będzie zajmował się wsparciem i rozwojem Amnet Polska na podlegających agencji rynkach z Europy Środkowo-Wschodniej.

Od połowy br. Amnet Polska jest centralnym oddziałem sieci Amnet w Europie Środkowo-Wschodniej w zakresie kampanii realizowanych w modelu RTB i programmatic buying (więcej o tym).

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Paweł Kuczma za Pawła Laskowskiego na czele Amnet Polska, dołączyli Ziarkiewicz i Jedliński

4 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
obserwator
na czele Amnetu od dawna powinien być Marcin Olszewski. Szkoda, że nikt wcześniej tego nie dostrzegł. Przynajmniej Marcin będzie mógł się w pełni realizować w innym miejscu. Pozdrawiam
odpowiedź
User
T
Panowie rozwijajcie internety
odpowiedź
User
PT
na czele Amnetu od dawna powinien być Marcin Olszewski. Szkoda, że nikt wcześniej tego nie dostrzegł. Przynajmniej Marcin będzie mógł się w pełni realizować w innym miejscu. Pozdrawiam


Oj, Marcin. Dałbyś już spokój...
odpowiedź
User
alf
http://www.wirtualnemedia.pl/artykul/am ... mpanie-rtb

szybko...
odpowiedź