SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Paweł Kuncicki nowym szefem Bolt w Polsce. Łukasz Stachowiak odpowiada za Europę Środkowo-Wschodnią

Paweł Kuncicki został szefem platformy Bolt w Polsce. Będzie odpowiadał za dalszy rozwój na lokalnym rynku. Zastąpił na stanowisku Łukasza Stachowiaka, który jako regional manager kieruje biznesem Bolta w regionie Europy Środkowej i Wschodniej.

Bolt to jedna z działających w Polsce i na świecie platform miejskiej mobilności, pozwalając m.in. na zamawianie przewozów taksówkowych za pomocą aplikacji.

Czytaj także: Thomas Zimmermann za Marca Berga CEO Free Now

Bolt podaje, że obecnie ma 100 mln klientek i klientów w 45 krajach w Europie i Afryce. Celem firmy jest m.in. przyspieszyć rezygnację z prywatnych aut na rzecz współdzielonej mobilności, oferując lepsze rozwiązania dla różnych potrzeb, w tym przewozy, car-sharing i wypożyczalnię hulajnóg oraz dostawę jedzenia i artykułów spożywczych.

Zmiana u steru

Teraz poinformowano, że Paweł Kuncicki poprowadzi zespół zajmujący się przewozami osób taksówkami w Polsce. Zastąpił on na tym stanowisku Łukasza Stachowiaka, który z kolei objął funkcję regional managera i odpowiada odtąd za rozwój biznesowy Bolta w regionie Europy Środkowej i Wschodniej.

Po dołączeniu do Bolta w lutym 2021 r. Paweł Kuncicki pełnił funkcję regionalnego campaigns analytics managera. Wcześniej, przez ponad 5 lat pracował w amsterdamskim biurze platformy rezerwacyjnej Booking.com. Kuncicki zarządzał tam zespołem Data Analysts, wykorzystując dane do osiągania wzrostu sprzedaży. Po objęciu stanowiska country managera jego celem jest umacnianie pozycji Bolt w Polsce w przewozach taksówkami, rozwój biznesu w obecnych miastach i dalsza ekspansja firmy.

- Paweł jest jednym z najlepszych managerów z którymi miałem przyjemność pracować - zaznacza w komunikacie Łukasz Stachowiak. - Jego doświadczenie analityczne jest cenne dla firmy technologicznej, jaką jest Bolt, i będzie motorem wzrostu oraz sukcesów osiąganych na polskim rynku. Bolt daje doskonałe możliwości rozwoju w ramach organizacji, a awans Pawła jest tego idealnym przykładem.

Czytaj także: Bolt zawiesza działanie na Białorusi, wycofuje rosyjskie i białoruskie produkty z Bolt Marketu

Łukasz Stachowiak kierował rozwojem biznesu Bolt w Polsce od maja 2020 r. Teraz awansował na stanowisko regional managera, przejmując zarządzanie biznesem Bolta w regionie Europy Środkowej i Wschodniej. Wcześniej przez 10 lat był związany z Wabco z grupy ZF, w sektorze automotive. Pracował na różnych stanowiskach biznesowych w regionie EMEA, gdzie realizował cele maksymalizacji przychodów poprzez wchodzenie na kolejne rynki i wprowadzanie nowych produktów.

Dołącz do dyskusji: Paweł Kuncicki nowym szefem Bolt w Polsce. Łukasz Stachowiak odpowiada za Europę Środkowo-Wschodnią

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl