SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Paweł Mazur członkiem Rady Nadzorczej Agory

Paweł Mazur został w czwartek członkiem Rady Nadzorczej Agory.

Paweł Mazur członkiem Rady Nadzorczej Agory

Paweł Mazur jest wspólnikem w kancelarii Wardyński i Wspólnicy, związany z firmą od 2010 r. Od 2013 r. kieruje biurem praktyki w Krakowie.

Zajmuje się prowadzeniem postępowań sądowych i arbitrażowych, specjalizuje się w zakresie prawa gospodarczego, inwestycji zagranicznych, prawa lotniczego i sportowego. Od 2012 roku pełni funkcję przewodniczącego Sądu Polubownego przy Krajowej Izbie Sportu. Jest członkiem International Bar Association.

W latach 2008-2011 był członkiem Rady Nadzorczej PLL LOT S.A. i przewodniczącym Komitetu ds. Floty, a w latach 1996-1997 wiceprzewodniczącym Rady Nadzorczej C. Hartwig Gdynia SA w Katowicach.

Ukończył Wydział Prawa Uniwersytetu Jagiellońskiego. Odbył również kurs prawa gospodarczego na Uniwersytecie Londyńskim, kurs międzynarodowej ochrony Praw Człowieka na De Paul University w Chicago oraz staże w renomowanych kancelariach zagranicznych.

Od 1993 roku prowadzi praktykę adwokacką, w latach 2000-2010 był wspólnikiem zarządzającym Kancelarii Prawniczej Cabała Mazur Grochowska z siedzibą w Nowym Sączu i oddziałami w Krakowie i Gorlicach.

Paweł Mazur urodził się w 1962 r.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Paweł Mazur członkiem Rady Nadzorczej Agory

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl