SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Paweł Tyszkiewicz przewodniczącym Effie Partner Council

Paweł Tyszkiewicz, dyrektor zarządzający Stowarzyszenia Komunikacji Marketingowej SAR objął rolę przewodniczącego Effie Partner Council.

Paweł TyszkiewiczArticle

Jak podaje SKM SAR, funkcja ta, podkreśla pionierski sposób myślenia SAR o rozwoju samego konkursu, ale także głębokie rozumienie współczesnej komunikacji marketingowej i potrzeby ciągłego poszerzania wiedzy branżowej. Poprzednio rola przewodniczącego komitetu partnerów Effie była w rękach Australii.

"Od ponad dwóch dekad Effie Awards Poland kształtuje rynek agencji komunikacyjnych i społeczności marketingowej. Każdego roku zbiera indywidualne doświadczenia, poszerzając zasoby wiedzy środowiska. Tak budowana i gromadzona wiedza uczestników rynku podnosi i wyznacza standardy biznesowe. Dorobek ten, w połączeniu z silnie zakorzenioną w DNA SAR potrzebą stałego rozwoju
i edukacji sektora, plasują Polskę jako lidera na arenie Effie Worldwide" - napisano w komunikacie.

Effie Poland jako pierwsze utworzyło kategorię Marketing & Business Solutions, która koncentruje się na przełomowych, nowatorskich w formie lub w zastosowaniu unikalnych rozwiązań – działaniach marketingowych, w których komunikacja nie była znaczącym elementem marketing mixu.

Równolegle z powstaniem nowej kategorii, Polska wyszła poza konkurs, w kierunku programów wiedzotwórczych. Uruchomiono  projekt edukacyjny SAR MBS by Effie, który odpowiada na wyzwania komunikacyjne, biznesowe, organizacyjne i kompetencyjne, stojące przed współczesnym marketerem i uczy, jak marketing powinien na nie odpowiadać z punktu widzenia zarządu. Obecnie, format programu, w którym zajęcia prowadzone są wyłączenie przez praktyków biznesu (w tym jurorów Effie), osoby posiadające umiejętności i wiedzę oraz drive do uczenia, zyskał zainteresowanie globalnie i trwają rozmowy nad jego implementacją na nowych rynkach.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Paweł Tyszkiewicz przewodniczącym Effie Partner Council

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl