SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Pazura, Jabłczyńska, Skiba i Karolak w kampanii „Zapinam pasy”

W internecie rozpoczęła się kampania społeczna „Zapinam pasy”. Twarzami akcji – realizowanej przez firmę Positive Power – są m.in. Radosław Pazura, Joanna Jabłczyński, Krzysztof Skiba i Tomasz Karolak.

Pazura, Jabłczyńska, Skiba i Karolak w kampanii „Zapinam pasy”

Cel kampanii „Zapinam pasy” jest prosty: zachęcenie Polaków do zapinania pasów zawsze, kiedy jadą samochodem. W akcji biorą udział aktorzy i muzycy, m.in. Krzysztof Tyniec, Radosław Pazura, Ewa Gawryluk, Krzysztof Skiba, Waldemar Błaszczyk, Renata Gabryjelska, Adam Wolski, Tomasz Karolak, Anna Korcz, Joanna Jabłczyńska. Każdy z tych artystów wystąpił w sesji zdjęciowej, w czasie której z zapiętymi pasami siedział na symulatorze zderzeń drogowych i relacjonował swoje wrażenia.

Kampania obejmuje na razie stronę Facebookową, dostępną pod adresem www.facebook.com/ZapinamPasy. Od stycznia reklamy z ambasadorami akcji będą emitowane jako bannery, mailingi i w innych formach.

Kreacją i realizacją kampanii zajmuje się nieodpłatnie firma Positive Power. Również nonprofitowo wspierają akcję firmy e-marketingowe które udostępnią swoje kanały do dystrybucji materiałów.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

najnowsze wiadomości

Dołącz do dyskusji: Pazura, Jabłczyńska, Skiba i Karolak w kampanii „Zapinam pasy”

1 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
intervojager
Gdyby nie pasy, bym już bym nie mógł pisać tych słów.....
8 8
odpowiedź