SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Pekao wprowadza kartę kredytową z Żubrem. 3 pakiety i dodatkowe korzyści

Bank Pekao S.A. ruszył z ofertą karty kredytowej z Żubrem. Produkt ma funkcjonować w modelu abonamentowym, a także przynosić dodatkowe korzyści w postaci sprawniejszych zakupów, zniżek i ubezpieczeń.

Bank Pekao S.A. poinformował, że jako pierwszy w Polsce wprowadza kartę kredytową w modelu abonamentowym. To nowa karta w ofercie banku skierowana do wszystkich grup klientów w trzech pakietach do wyboru.

Trzy pakiety

Klient w momencie wydania karty z Żubrem wybiera konkretny pakiet: standard, złoty lub platynowy. Według zapewnień pakiet można bezpłatnie zmienić w trakcie trwania umowy. To wszystko jest możliwe bez wymiany plastiku karty. W przypadku zmiany pakietu na wyższy zmiana i korzyści z pakietu są aktywne od razu.

Czytaj także: Bank Pekao: Władimir Putin odpowiada za ponad 1/3 obecnej inflacji w Polsce

Dla posiadaczy kart, którzy podróżują przygotowano warianty złoty i platynowy zawierające ubezpieczenia podróżne. Dzięki temu aktywując kartę przed wyjazdem na wakacje, użytkownicy będą objęci ochroną m.in. w zakresie kosztów leczenia nawet przez 60 dni. Dodatkowo klienci zyskają dostęp do saloników na lotniskach.    

– Stworzyliśmy Kartę Kredytową z Żubrem, aby zaproponować najlepsze rozwiązanie, dostosowane do obecnych trendów rynkowych i realnych potrzeb konsumentów – wyjaśnia w komunikacie Remigiusz Hołdys, dyrektor Departamentu Bankowości Codziennej i Produktów Oszczędnościowych w Banku Pekao. - Karta oferuje niespotykane korzyści do codziennych zakupów i w podróży. Ma trzy pakiety korzyści. W pakiecie standard dostępna jest za 0 zł bez żadnych warunków. Razem z kartą klient otrzyma ubezpieczenia zakupów i transakcji internetowych, za które składkę opłaci Pekao, a w pakietach złotym i platynowym dodatkowo ubezpieczenia w podróży. To nowoczesny produkt wydany w systemie Mastercard, z pełną obsługą w aplikacji PeoPay i moc korzyści na co dzień.

Im wyższy pakiet, tym więcej korzyści

Jak tłumaczy Pekao, w pakiecie standard karta jest bezpłatna i oferuje wiele korzyści. Klienci, którzy płacą za zakupy w tym pakiecie otrzymują ich ubezpieczenie oraz ubezpieczenie transakcji internetowych, dzięki którym mogą otrzymać od PZU SA zwrot kosztów do tysiąca zł w razie zdarzeń objętych ochroną.

Gdziekolwiek użytkownik zrobi zakupy płacąc kartą, może rozłożyć ich spłatę na raty. Zakupy do tysiąca zł można rozkładać na 10 rat 0 proc. (bez odsetek i prowizji). Z rat 0 proc. można korzystać wiele razy w ciągu roku. Większe wydatki można rozłożyć nawet na 36 rat z obniżonym oprocentowaniem.

W pakietach złotym oraz platynowym klient otrzymuje dodatkowe korzyści. Za płatności kartą w internecie bank zwraca 2 proc. wydatków – do 20 zł miesięcznie w pakiecie złotym i do 30 zł w platynowym, a więc do 360 zł rocznie. Zwrot jest naliczany za tradycyjne zakupy w internecie, ale także za płatności za opłaty domowe, abonamenty, serwisy internetowe itp.

Dodatkowo, w pakiecie platynowym klient otrzymuje zwrot 5 proc. opłat za autostrady w Polsce i zagranicą (do 20 zł miesięcznie i do 240 zł rocznie).

Zgodnie z zapowiedzią, przy wyborze wyższych pakietów do karty, rośnie maksymalna kwota, którą można rozłożyć na raty 0 proc. (do 2 i 3 tys. zł) oraz rosną sumy ubezpieczenia do jakich PZU SA świadczy ochronę - w ubezpieczeniach zakupów i transakcji internetowych (do 3 tys. zł w wariancie złotym i do 6 tys. zł w wariancie platynowym). PZU SA zapewnia posiadaczom karty kredytowej z Żubrem także wsparcie podczas podróży w kraju (w formie zorganizowanego wypoczynku) i za granicą. Ubezpieczenia w podróży obejmują koszty leczenia i assistance (w tym zachorowanie na Covid) oraz NNW na wypadek śmierci do 100 tys. zł w wariancie złotym, lub do 200 tys. zł w wariancie platynowym.

Dodatkowo w wariancie platynowym, klient zyska usługi assistance pakiet sport (obejmujący m.in. sporty zimowe) i ubezpieczenie OC w życiu prywatnym, oraz ochronę w ramach wszystkich ubezpieczeń w podróży także dla jednego współuczestnika swojej podróży.

Pekao podkreśla, że od pakietu złotego posiadacz nowej karty zyskuje bezpłatny dostęp do saloników lotniskowych w przypadku opóźnienia lotu o min. godzinę (w ramach usługi Flight Delay Pass). Z saloniku może skorzystać posiadacz karty oraz 4 osoby towarzyszące. Dzięki tej usłudze oczekiwanie na opóźniony lot możemy spędzić w komfortowych warunkach, ciesząc się darmowymi przekąskami oraz WIFI.

Ceny i aplikacja

Opłata za obsługę nowej karty w pakiecie złotym wynosi 19 zł/ mies. oraz 39 zł/ mies. w pakiecie platynowym. Klient może uniknąć tej opłaty wykonując transakcje na kwotę odpowiednio 2 lub 3 tys. zł miesięcznie. Według banku, w praktyce klient może więc zyskać zwrot za wydatki oraz inne korzyści nie płacąc nic za kartę.

Karta kredytowa z Żubrem jest wykonana z PVC pochodzącego z recyklingu. Dzięki temu nie generuje ona nowych odpadów. Ma to potwierdzać certyfikat Mastercard umieszczony na rewersie karty. Według Pekao wzór karty jest nowoczesny, minimalistyczny i nawiązuje do symbolu banku - motywem przewodnim jest wizerunek Żubra. Karta jest dostępna w kilku atrakcyjnych kolorach.

Wygodną obsługę karty ma ułatwiać aplikacja PeoPay, w której klient może nie tylko sprawdzić dostępny limit na karcie, czy historię płatności, ale także sprawdzić dostępne korzyści, zmienić pakiet, nadać lub zmienić PIN do karty, zlecić przelew z karty na rachunek osobisty, zablokować czasowo kartę, czy rozłożyć spłatę na raty. Kartę można również dodać do aplikacji Google Pay oraz Apple Pay i wygodnie płacić telefonem za zakupy.

Jak zaznacza bank, korzystając z karty warto zapisać się do programu Mastercard Bezcenne Chwile i zbierać punkty za wszystkie płatności, które można wymieniać na nagrody. Dzięki karcie kredytowej z Żubrem klient może zbierać punkty nawet 5 razy szybciej niż w innych bankach.

Czytaj także: Sigma Bis obsługuje mediowo Bank Pekao SA

Dołącz do dyskusji: Pekao wprowadza kartę kredytową z Żubrem. 3 pakiety i dodatkowe korzyści

1 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
Ciasny Wiesiek
Juz myslalem,ze przy wydawaniu karty daja piwo Zubr . .
odpowiedź