SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google RSS Twitter

Siedem ofert w przetargu PGE na agencję interaktywną

W prowadzonym od stycznia przez PGE Polską Grupę Energetyczną przetargu na agencję interaktywną wpłynęło dziewięć ofert. Do kolejnego etapu zakwalifikowano siedem z nich. O możliwość dwuletniej współpracy ze spółką walczą m.in. K2, GoldenSubmarine, Havas Media, The Digitals, Apella, Atos i Digital Brothers.

Article

PGE prowadzi przetarg na wybór agencji interaktywnej do dwuletniej współpracy od stycznia br. W pierwszym jego etapie wpłynęło 9 ofert złożonych przez 14 firm (pięć złożyły konsorcja firm). Zgłosiły się Havas Media, The Digitals, Codemedia, MU Interactive oraz konsorcja: K2 Internet z K2.pl i K2 Media, GoldenSubmarine (razem ze swoją spółką zależną), Apella z LookSoft, Atos Polska z Infinity Group oraz Digital Brothers z FOG Content Agency.

Do kolejnego etapu, w którym agencje otrzymają specyfikację istotnych warunków zamówienia i zaproszenie do składania ofert wstępnych, nie zakwalifikowały się Codemedia i MU Interactive.

PGE nie podaje terminu wyboru zwycięskiej firmy. Spółka dopuszcza wybór maksymalnie dwóch firm do współpracy.

Agencja wybrana w przetargu będzie odpowiedzialna m.in. za kompleksowe przygotowanie, obsługę i realizację kampanii marketingowych w internecie (tzw. kampanii digital) oraz innych środkach komunikacji, wszelkie działania wspierające te kampanie (w szczególności: spoty reklamowe, sesje fotograficzne, produkcja materiałów graficznych i video, produkcja materiałów przeznaczonych do druku), realizację działań niestandardowych w przestrzeni publicznej, które mogą być częścią kampanii w internecie lub innych środkach komunikacji itp. Ponadto zwycięska agencja zajmie się całym obszarem istnienia marki PGE w tradycyjnych i internetowych mediach oraz realizacją wszelkich działań wizerunkowych i sprzedażowych. Wybrana agencja będzie pracować dla PGE przez 24 miesiące od podpisania umowy.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Siedem ofert w przetargu PGE na agencję interaktywną

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
Zobacz więcej w kategorii: Reklamy / Marketing