SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

PGE wybiera dwie agencje do dwuletniej współpracy

Polska Grupa Energetyczna rozpoczęła przetarg na wybór dwóch agencji reklamowych do obsługi ATL i BTL. Będzie z nimi pracować przez dwa lata od momentu zawarcia umowy.

Współpraca z wybranymi agencjami obejmie produkcję i kreację materiałów reklamowych, wizerunkowych oraz promocyjnych.
Agencje, wyłonione w przetargu, będą zajmowały się realizacją kampanii reklamowych oraz  bieżących projektów marketingowych w obszarze offline i online.

Do ich zadań należeć będzie m.in. przygotowywanie koncepcji w zakresie kreacji wizerunku marki, przy zachowaniu spójności w obrębie systemu identyfikacji wizualnej oraz formatu kreatywnego marki, szukając jednocześnie indywidualnych rozwiązań
wyróżniających markę na rynku.

>>> Praca.Wirtualnemedia.pl - tysiące ogłoszeń z mediów i marketingu

W ramach współpracy agencje odpowiedzialne będą za kreację, strategię i realizację (produkcję) kampanii reklamowych w tym: produkcje spotów telewizyjnych, radiowych, layoutów prasowych, kreacji do Internetu oraz wszelkich innych materiałów
reklamowych. Zadaniem agencji będzie stała i bieżąca współpraca również przy projektach w okresie pozakampanijnym czyli przez cały okres trwania umowy.

Cała komunikacja marketingowa będzie realizowana w oparciu o nową strategię marki, którą Grupa PGE ogłosiła w październiku 2021 roku, i hasło „PGE Prowadzimy w zielonej zmianie".

Umowa ramowa zawarta zostanie na okres 24 miesięcy (od momentu podpisania umowy) bądź  do wyczerpania środków finansowych przeznaczonych na jej realizację.

O wyborze zwycięskich firm zdecydują: cena ( 60 proc.), doświadczenie agencji (25 proc.) i jej portfolio (15 proc.).

Ostatnio obsługą reklamową PGE zajmowały się agencje reklamowe Publicis i Fabryka Komunikacji Społecznej, które wygrały przetarg spółki na początku 2021 roku.

Dołącz do dyskusji: PGE wybiera dwie agencje do dwuletniej współpracy

2 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
Prosba
Bierzynski nie powie kogo powinni wybrać, by nie było potem kwiku.
odpowiedź
User
APp
Logo nie wybiorą, będzie narzekanie, ze pasa rodzinę lub znajomkow. Zobaczycie.
odpowiedź