SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Pierwsze decyzje personalne zarządu TVP bez Wildsteina

Maciej Wojciechowski przestaje pełnić obowiązki dyrektora TVP Katowice.

We wtorek, 27 lutego br. Zarząd TVP S.A. podjął decyzję o zwolnieniu Macieja Wojciechowskiego z pełnienia obowiązków Dyrektora Oddziału Terenowego w Katowicach z dniem 1 marca 2007 r. – czytamy w komunikacie TVP.

Zarząd postanowił powierzyć z dniem 1 marca 2007 r. pełnienie obowiązków Dyrektora Oddziału Terenowego TVP S.A. Miłoszowi Staweckiemu.

Jednocześnie Zarząd TVP S.A. postanowił wystąpić do Rady Nadzorczej o powołanie oraz wyrażenie zgody na zatrudnienie Miłosza Staweckiego na stanowisku Dyrektora Oddziału Terenowego TVP S.A. w Katowicach.

Jak stwierdził Członek Zarządu TVP Sławomir Siwek, nominacja ma na celu unormowanie do tej pory przejściowej sytuacji w Oddziale. Umożliwi przygotowanie się OTV w Katowicach do zmian, jakie czekają Spółkę.

Miłosz Stawecki jest absolwentem Politechniki Śląskiej w Gliwicach. Ukończył kurs w Akademii Telewizyjnej uzyskując certyfikat Redaktora-Producenta. Pracował na wielu stanowiskach menedżerskich m.in. Dyrektora Zarządzającego, Dyrektora Handlowego i Prezesa Zarządu. Od 2005 roku zatrudniony jest w Telewizji Polskiej S.A. w Warszawie Oddział w Katowicach na stanowisku Głównego Specjalisty ds. Kontroli Wewnętrznej. Obecnie jest w trakcie studiów menedżerskich opartych na MBA w SGH.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Pierwsze decyzje personalne zarządu TVP bez Wildsteina

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl