SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Pierwsze decyzje personalne zarządu TVP bez Wildsteina

Maciej Wojciechowski przestaje pełnić obowiązki dyrektora TVP Katowice.

We wtorek, 27 lutego br. Zarząd TVP S.A. podjął decyzję o zwolnieniu Macieja Wojciechowskiego z pełnienia obowiązków Dyrektora Oddziału Terenowego w Katowicach z dniem 1 marca 2007 r. – czytamy w komunikacie TVP.

Zarząd postanowił powierzyć z dniem 1 marca 2007 r. pełnienie obowiązków Dyrektora Oddziału Terenowego TVP S.A. Miłoszowi Staweckiemu.

Jednocześnie Zarząd TVP S.A. postanowił wystąpić do Rady Nadzorczej o powołanie oraz wyrażenie zgody na zatrudnienie Miłosza Staweckiego na stanowisku Dyrektora Oddziału Terenowego TVP S.A. w Katowicach.

Jak stwierdził Członek Zarządu TVP Sławomir Siwek, nominacja ma na celu unormowanie do tej pory przejściowej sytuacji w Oddziale. Umożliwi przygotowanie się OTV w Katowicach do zmian, jakie czekają Spółkę.

Miłosz Stawecki jest absolwentem Politechniki Śląskiej w Gliwicach. Ukończył kurs w Akademii Telewizyjnej uzyskując certyfikat Redaktora-Producenta. Pracował na wielu stanowiskach menedżerskich m.in. Dyrektora Zarządzającego, Dyrektora Handlowego i Prezesa Zarządu. Od 2005 roku zatrudniony jest w Telewizji Polskiej S.A. w Warszawie Oddział w Katowicach na stanowisku Głównego Specjalisty ds. Kontroli Wewnętrznej. Obecnie jest w trakcie studiów menedżerskich opartych na MBA w SGH.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Pierwsze decyzje personalne zarządu TVP bez Wildsteina

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl