SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Pierwsze połączenie w branży monitoringu mediów w Polsce

W kwietniu 2004 Instytut Monitorowania Mediów zakończył proces przej-mowania firmy Horabik i Media

Obecnie grupa firm Instytutu Monitoro-wania Mediów jest największą w branży - pracuje w niej 100 osób.

Agencja Horabik i Media działała na rynku monitoringu mediów od 1997 roku. Początkowo działalność firmy ograniczała się jedynie do monitorowania prasy jednak z biegiem czasu oferta była rozszerzana o tworzenie produktów bardziej rozbudowanych takich jak: przeglądy prasy, przeglądy mediów elektronicznych oraz analizy ilościowe i jakościowe. W chwili prze-jęcia HiM oferował całą gamę produktów pozwalających na kompleksową obsługę wizerunku mediowego firmy bądź instytucji. W 2003 roku dla HiM pracowało 20 osób.

Przejęcie firmy Horabik i Media odbywało się kilkuetapowo. Rozmowy rozpoczęliśmy wio-sną 2003 roku. Później prowadzone były prace dopasowujące rozwiązania informatyczne, które zakończyliśmy w grudniu ubiegłego roku. W tej chwili, dzięki zintegrowaniu systemów, możliwe jest świadczenie usług dopasowanych w najdrobniejszych szczegółach do potrzeb naszych klientów.

Obecnie, grupa firm Instytutu Monitorowania Mediów obsługuje kilkuset klientów. W ostat-nich latach zaufało nam 48% firm, znajdujących się na liście 500 najcenniejszych polskich przedsiębiorstw, opublikowanej w "Rzeczpospolitej" z 15.04.2004 r. W portfelu naszych klientów znajdują się między innymi firmy z branż: paliwowej, ubezpieczeniowej, motoryza-cyjnej, farmaceutycznej, telekomunikacyjnej, informatycznej, medialnej, urzędy i minister-stwa oraz agencje public realtions.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Pierwsze połączenie w branży monitoringu mediów w Polsce

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl