SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Pierwsze wyniki konkursu "Modna Nokia"

Pod koniec czerwca ogłoszono wyniki trzeciego etapu konkursu "Modna Nokia" pod hasłem "Modna Nokia 7610". Do końca lipca trwa głosowanie internautów na najlepsze zdjęcie profesjonalne i amatorskie na stronie www.nokia.com.pl/modnanokia.

Cykl "Modna Nokia" Zorganizowany przez Nokia Poland składał się z 3 konkursów fotograficznych: "Modna Nokia 7600", "Modna Nokia 7200" oraz ostatni "Modna Nokia 7610".

Celem było nagrodzenie najlepszego zdjęcia profesjonalnego każdej edycji oraz wyłonienie najlepszego fotografika całego cyklu. Zwycięzcą pierwszej edycji - "Modna Nokia 7600" zostało zdjęcie Macieja Skorupy, w drugiej edycji - "Modna Nokia 7200" najbardziej podobało się zdjęcie Adama Wlazłego. Trzecią edycję "Modna Nokia 7610" w ocenie jury wygrał ponownie Maciej Skorupa i on został wybrany najlepszym fotografikiem całego konkursu. W nagrodę otrzymał czek na 10 tys. złotych. Do końca lipca trwa głosowanie internautów na najlepsze zdjęcie profesjonalne i amatorskie na stronie www.nokia.com.pl/modnanokia.

Do udziału w konkursie na najlepsze zdjęcia profesjonalne zaproszono 9 wybitnych polskich fotografików takich jak: Anna Kawa, Maciej Skorupa, Wojciech Bąkiewicz, Adam Wlazły, Jacek Piotrowski, Łucja Sokołowska, Paweł Pyrz, Sławomir Semczuk, Wojciech Glinka. W każdej edycji fotograficy przedstawiali swoje aranżacje poświęcone telefonom: Nokia 7600 w I edycji, Nokia 7200 w II edycji i Nokia 7610 w III edycji. Zdjęcia oceniali internauci na stronie www.nokia.com.pl/modnanokia oddając głos na jedno z 9 zdjęć umieszczonych w galerii "Podziwiaj" serwisu www.nokia.com.pl/modnanokia. Głos oddawany za pomocą specjalnego formularza internetowego umieszczonego w serwisie musiał zawierać tekst będący uzasadnieniem dokonanego wyboru oraz adres e-mail uczestnika. Spośród wszystkich oddanych głosów komisja konkursowa wybierała najciekawsze uzasadnienia i za każdym razem nagradzała jego autora super modnym telefonem.

Równolegle do konkursu na zdjęcia profesjonalne prowadzony był niezakończony jeszcze konkurs amatorski - jego celem było zapoznanie uczestników z telefonami Nokia 7600, Nokia 7200 i Nokia 7610 i nagrodzenie najlepszych zdjęć amatorskich odzwierciedlających slogany reklamowe: "Wyjątkowo inspirująca" (Nokia 7600); "Zmysłowe porozumienia" (Nokia 7200) oraz "W ostrzejszych barwach" (Nokia 7610). Głównymi kryteriami oceny były: ujęcie tematu, jakość zdjęcia oraz oryginalność pomysłu. Autor najlepszego zdjęcia amatrorskiego w każdej edycji otrzymywał w nagrodę modny telefon Nokia. Zwycięskie zdjęcia z I i II edycji konkursu można podziwiać na stronie konkursowej www.nokia.com.pl/modnanokia . Do końca lipca trwa głosowanie na najlepsze zdjęcie profesjonalne i amatorskie III edycji na stronie www.nokia.com.pl/modnanokia.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Pierwsze wyniki konkursu "Modna Nokia"

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl