SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Piotr Baca awansował w firmie Brother

Z początkiem kwietnia Piotr Baca został awansowany na stanowisko dyrektora regionu BCEE w firmie Brother, która produkuje urządzenia drukujące. W nowej roli jest odpowiedzialny za realizowanie strategii biznesowej korporacji i rozwój kanału partnerskiego w całym regionie. 

Piotr Baca Piotr Baca

Na nowym stanowisku będzie także współpracował z marketing managerem w zakresie działań marketingowych w krajach BCEE. 

Piotr Baca pracuje w strukturach Brother już prawie 20 lat. Przez ostatnie ponad 15 lat piastował stanowisko country managera w Brother Polska i odpowiadał za realizację celów budżetowych, rozwój biznesu oraz realizację misji firmy. Od października 2023 roku  koordynował działania firmy również w Ukrainie. 

Na samym początku kariery w firmie Brother pełnił stanowisko regional sales representative w Brother International Austria GmbH, gdzie odpowiadał za budowanie i utrzymanie relacji z klientami oraz pozyskanie nowych partnerów handlowych.

- Jestem zaszczycony awansem w strukturach Brother. Miałem możliwość realizować cele organizacji, wprowadzać innowacyjne rozwiązania oraz budować i rozwijać lokalny zespół. Moje niemal dwudziestoletnie zaangażowanie w rozwój firmy zostało docenione. Na nowym stanowisku będę kontynuował pracę nad realizacją strategii biznesowej, rozwijając i umacniając kanał partnerski w naszym regionie. Jestem pewien, że dzięki wsparciu mojego zespołu osiągniemy kolejne sukcesy i wzmocnimy pozycję Brother na rynku – komentuje Piotr Baca. 

Dołącz do dyskusji: Piotr Baca awansował w firmie Brother

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl