SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Piotr Ciąćka w Kantar Polska, odpowiada za projekty partnerskie

Do struktur commercial i new business development w Kantar Polska dołączył Piotr Ciąćka na stanowisku client business & kantar partnerships director.

Piotr Ciąćka Piotr Ciąćka

Piotr Ciąćka przez ostatnie lata kierował domeną Innovation w Kantar Polska, odpowiadając za rozwój i opiekę nad badaniami innowacji klientów agencji. Odpowiadając zarówno za bieżący proces obsługi badań w obszarze innowacji, rozwijał także relacje biznesowe z nowymi klientami oraz partnerami badawczymi Kantar w Polsce.

Aktualna zmiana stanowiska jest kolejnym krokiem w poszerzaniu zasobów commercial’owych i sprzedażowych w agencji Kantar Polska oraz dalszą modernizacją struktury spółki zgodnie ze strategią firmy i dzisiejszymi wyzwaniami biznesowymi - podaje firma.

>>> Praca.Wirtualnemedia.pl - tysiące ogłoszeń z mediów i marketingu

- Jestem przekonany, że doświadczenie Piotra oraz jego dotychczasowe zaangażowanie w działania commercial’owe Kantara, pozwolą mu jeszcze aktywniej i efektywniej rozwijać się na stanowisku client business & Kantar partnerships director. Wzmocnienie relacji z naszymi długoletnimi i nowymi Klientami oraz ciągła troska o nasze partnerstwa w biznesie są kluczowe dla strategii Kantara i naszego sukcesu na rynku badań marketingowych - mówi Kamil Michalski, managing director, Kantar Polska.

Dołącz do dyskusji: Piotr Ciąćka w Kantar Polska, odpowiada za projekty partnerskie

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl