SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Piotr Farfał nadal będzie kierować Telewizją Polską

Na wtorkowym posiedzeniu rady nadzorczej Telewizji Polskiej nie udało się zawiesić p.o. prezesa TVP Piotra Farfała. Wniosek w tej sprawie był głosowany, ale nie uzyskał wymaganej większości.

Piotr Farfał nadal będzie kierować Telewizją Polską

O zawieszenie Farfała wnioskował Krzysztof Czabański (członek rady rekomendowany przez Prawo i Sprawiedliwość), a poparli go Janina Goss i Bogusław Szwedo (także w radzie z rekomendacji PiS-u) oraz Tomasz Rudomino (rekomendowany przez Samoobronę). Czterech pozostałych członków rady nadzorczej: Ireneusz Fryszkowski, Łukasz Moczydłowski, Szymon Czynsz (rekomendowani przez LPR) oraz Piotr Wawrzeński (rekomendowany przez Samoobronę) głosowali przeciw.

Na posiedzeniu poddano również pod głosowanie wniosek o uchylenie zawieszenia trzech członków zarządu TVP: Andrzeja Urbańskiego, Sławomira Siwka i Marcina Bochenka, ale również on przepadł. Głosy w tej sprawie ułożyły się tak samo jak w poprzednim głosowaniu.

Poza głosowaniami, rada nadzorcza TVP omawiała wczoraj także kwestie związane z bieżącą działalnością finansową stacji oraz podejmowane przez zarząd przedsięwzięcia restrukturyzacyjne.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Piotr Farfał nadal będzie kierować Telewizją Polską

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl