SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Piotr Landowski szefem komunikacji społecznej i marketingowej Szczecina

Piotr Landowski z początkiem kwietnia obejmie funkcję dyrektora Biura Komunikacji Społecznej i Marketingowej Urzędu Miasta Szczecin. Zastąpi na tym stanowisku Piotra Wachowicza, który będzie dyrektorem w Biurze Prezydenta Miasta.

Piotr Landowski szefem komunikacji społecznej i marketingowej Szczecina

Przejście Piotra Wachowicza (na zdjęciu z lewej) z Urzędu Miasta Szczecin do Biura Prezydenta Miasta wynika z dodatkowych zadań nałożonych na tę drugą jednostkę. Wachowicz będzie w niej odpowiadał reorganizację i usprawnienie sytemu kontroli zarządczej oraz koordynowanie współpracy zastępców w ramach kolegium prezydenckiego oraz dyrektorów wydziałów i doradców prezydenta.

W szczecińskim magistracie Piotr Wachowicz pracuje od 2007 roku. Od podstaw stworzył i zorganizował Biuro Promocji i Informacji, które w ub.r. przekształcono w Biuro Komunikacji Społecznej i Marketingowej. Kierował m.in. opracowaniem i wdrożeniem marki miasta Floating Garden 2050 i Systemu Informacji Miejskiej oraz zainicjował kampanie „Akademicki Szczecin” i „Turystyczny Szczecin”.

W Biurze Prezydenta Miasta pozostaje Michał Kaczmarczyk, który w randze zastępcy dyrektora nadal będzie odpowiedzialny za operacyjne zarządzanie biurem.

Natomiast obowiązki dyrektora Biura Komunikacji Społecznej i Marketingowej przejmie Piotr Landowski (na zdjęciu z prawej), który od 10 lat jest związany z biurem prasowym Urzędu Miasta Szczecin. Początkowo był rzecznikiem prasowym prezydenta miasta, a przez ostatnie dwa lata  kierownikiem biura prasowego szczecińskiego magistratu. Odpowiadał m.in. za relacje z mediami i współpracę z rzecznikami prasowymi zakładów komunalnych i innych jednostek miejskich.

Zastępcami dyrektora Biura Komunikacji Społecznej i Marketingowej pozostają Aleksandra Charuk, która odpowiada za komunikację społeczną, oraz Andrzej Smoliński, odpowiadający za marketing i promocję miasta.

-
-
Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Piotr Landowski szefem komunikacji społecznej i marketingowej Szczecina

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl