SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Piotr Luberadzki po 18 latach odchodzi z Clear Channel Poland, nowa struktura działu sprzedaży

Piotr Luberadzki, wicedyrektor sprzedaży odchodzi z Clear Channel Poland. Firma wprowadza nową strukturę działu sprzedaży, dyrektorem handlowym jest Michał Kaliński.

Piotr Luberadzki Article

Piotr Luberadzki jako wicedyrektor sprzedaży odpowiadał w Clear Channel Poland za dział client service. W związku z jego odejściem w firmie wprowadzono nową strukturę działu sprzedaży - dyrektorem handlowym od kwietnia jest Michał Kaliński.
Efektem zmian jest podział działu sprzedaży na dwie części: zespół agencyjny oraz zespół regionalny i klientów bezpośrednich.

Zespołem agencyjnym odpowiedzialnym za współpracę z domami mediowymi kieruje wicedyrektor Beata Bieniek. Zespołem regionalnym i klientów bezpośrednich zarządza wicedyrektor sprzedaży Monika Jasińska.

Handlowcy z dotychczasowego zespołu client service dołączą odpowiednio - Ilona Łukasiuk do zespołu agencyjnego, natomiast Sebastian Wodecki do zespołu regionalnego i klientów bezpośrednich.

Piotr Luberadzki był związany z firmą Clear Channel od 2001 roku i sprawował w niej różne funkcje w zespole sprzedaży. Przez 5 ostatnich lat był wicedyrektorem. Jego dalszych planów zawodowych nie udało nam się ustalić.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Piotr Luberadzki po 18 latach odchodzi z Clear Channel Poland, nowa struktura działu sprzedaży

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl