SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Piotr Ludwicki zrezygnował ze stanowiska prezesa ZKDP

Piotr Ludwicki na czwartkowym posiedzeniu zarządu Związku Kontroli Dystrybucji Prasy zrezygnował ze stanowiska prezesa tej organizacji.

Piotr Ludwicki zrezygnował ze stanowiska prezesa ZKDP

Ludwicki swoją rezygnację tłumaczy tym, że od końca stycznia br. odchodzi z wydawnictwa Murator SA, gdzie był dyrektorem pionu dystrybucji. - Przestanę być zatem reprezentantem wydawcy – mówi Piotr Ludwicki w rozmowie z portalem Wirtualnemedia.pl. Od lutego zaczyna on pracę jako dyrektor kolportażu w spółce Ruch SA.

Murator szuka nowej osoby na miejsce Ludwickiego, obowiązki dyrektora pionu dystrybucji w okresie przejściowym pełnić będzie Dorota Kamińska, szefowa działu kolportażu Muratora. Ludwicki w tej firmie pracował tam od 2007 roku.

Natomiast prezesem ZKDP był od czerwca 2009 roku. Obecny zarząd ZKDP nie ma w planach wyboru nowego prezesa. W czerwcu br. upłynie bowiem kadencja całego zarządu i wtedy odbędzie się zjazd wyborczy członków ZKDP.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Piotr Ludwicki zrezygnował ze stanowiska prezesa ZKDP

1 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
Maciej Poznań
Szkoda,bo to facet z zadadami. A na miejsce Piotra Ludwickiego najlepszy by był Piotr Świątkowski. Na pewno by sobie poradził,zresztą miał skąd czerpać wzorcę.
8 8
odpowiedź