SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Piotr Nowok deputy commercial head w Acer Polska

Piotr Nowok, dotychczasowy business manager display, gadgets & new business w Acer Polska, objął kierowniczą funkcję deputy commercial head. 

Piotr Nowok Piotr Nowok

W związku z rozwojem struktur organizacyjnych w Acer Polska utworzono stanowisko deputy commercial head, które z początkiem bieżącego miesiąca objął Piotr Nowok, wieloletni współpracownik firmy.

- Nowo powstała funkcja deputy commercial head jest przede wszystkim odpowiedzią na potrzebę zwiększenia dynamiki działania w sektorze edukacyjnym i B2B oraz na konieczność zintensyfikowania współpracy z dystrybutorami na rynku krajowym - wyjaśnia Łukasz Łopuszyński, country manager w Acer Polska.

Dotychczasowy business manager display, gadgets & new business ma za sobą ponad 10 lat bogatego doświadczenia w firmie m.in. na stanowiskach product manager peripherals czy key account manager.

Piotr Nowok, pełniąc wiele funkcji zawodowych w Acer Polska, sprawdził się nie tylko jako doskonały specjalista o wysokich kompetencjach, ale także jako osoba silnie zaangażowana w realizację wizji rozwoju przedsiębiorstwa.

Dołącz do dyskusji: Piotr Nowok deputy commercial head w Acer Polska

1 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
mike
Głową czego został?
0 0
odpowiedź