SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Piotr Piętka nowym szefem Starcomu, odchodzi Jakub Benke

Z początkiem 2013 roku Piotr Piętka zostanie prezesem i CEO grupy Starcom MediaVest w Polsce, zastępując Jakuba Benke, który obejmie stanowisko non-executive chairmana. Natomiast Beata Golubińska przejmie funkcję chief operating oficera.

Piotr Piętka

Piotr Piętka

Piotr Piętka obecnie jest wiceprezes ds. handlowych Starcom MediaVest w Polsce, a dodatkowo pełni taką samą funkcję w grupie VivaKi, do której należy firma. W zarządzie Starcom MediaVest zasiada od 2004 roku, a wiceprezesem jest od 2007 roku.

Od początku nowego roku Piotr Piętka będzie pełnił funkcję prezesa i CEO grupy Starcom MediaVest w Polsce. - Mam świadomość wielkich wyzwań, jakie przede mną stoją. Mocno wierzę, że wspólnie z Beatą Golubińską i dzięki wsparciu całego zespołu możemy wynieść naszą organizację na kolejny, jeszcze wyższy poziom rozwoju - przekonuje Piętka.

Piotr Piętka pracę w branży marketingowej rozpoczął w 1996 roku w agencji DMB&B. W 1998 roku jako manager dołączył do działu mediów agencji reklamowej Leo Burnett, a po wydzieleniu się z niej domu mediowego Starcom objął funkcję commercial directora.

Nowe kierownictwo Starcom MediaVest razem z Piętką będzie tworzyć Beata Golubińska, która obejmie nowo utworzoną funkcję chief operating officera. Obecnie Golubińska jako członek zarządu firmy odpowiada za tworzenie jej oferty w dziedzinie komunikacji marketingowej i standardy obsługi klienta oraz kieruje procesem restrukturyzacji. Na nowym stanowisku będzie dodatkowo zarządzać poszczególnymi departamentami specjalistycznymi.

Poprzedni prezes Starcom MediaVest Jakub Benke z końcem br. odchodzi z firmy, przy czym w okresie przejściowym będzie jeszcze wspierał jej nowe kierownictwo jako non-executive chairman. - Spędziłem w grupie Starcom MediaVest dwanaście najlepszych lat w moim zawodowym życiu. Teraz pora poszerzyć horyzonty i wyjść poważniej poza branżę marketingową - wyjaśnia Benke.

Jakub Benke od 7 lat jest zawodowym pilotem, a od 4 lat łączył pracę w Starcomie z prezesowaniem spółce lotniczej Blue Jet. Obecnie deklaruje, że właśnie w niej będzie dalej pracować.

Przypomnijmy, że z końcem br. ze Starcomu odchodzi też Rafał Ciszewski, członek zarządu i wiceprezes (przeczytaj o tym więcej). Na razie nie zdecydowano, kto go zastąpi.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Piotr Piętka nowym szefem Starcomu, odchodzi Jakub Benke

2 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
Troy
Zero komci?
odpowiedź
User
friend
wirtuoz negocjacji otrzymuje zasłużony awans - ot cały komentarz
odpowiedź