SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Piotr Popa: z Ministerstwa Rozwoju do Clear Communicatioin Group

Do zespołu Clear Communication Group dołączył Piotr Popa, ostatnio związany z Ministerstwem Rozwoju. W agencji awansowali też Wojciech Dziewit i Martyna Siermicka.

Piotr PopaArticle

Piotr Popa jako starszy menadżer będzie odpowiadać w Clear Communication Group za wsparcie bieżących projektów realizowanych przez agencję oraz pozyskiwanie nowych klientów.

Od 2008 do końca 2016 roku Piotr Popa koordynował działania komunikacyjne i relacje z mediami w Ministerstwie Rozwoju Regionalnego, a następnie Ministerstwie Infrastruktury i Rozwoju i Ministerstwie Rozwoju, m.in. jako rzecznik prasowy i wicedyrektor Biura Ministra. Wcześniej był ekspertem ds. regulacji rynku medialnego w Krajowej Radzie Radiofonii i Telewizji. Jest absolwentem filologii angielskiej na Uniwersytecie Mikołaja Kopernika w Toruniu oraz Krajowej Szkoły Administracji Publicznej w Warszawie. W Clear Communication Group będzie m.in. zarządzał projektami, realizował zadania z zakresu public affairs oraz komunikacji kryzysowej.

Wojciech Dziewit awansował w Clear Communicatioin Group na stanowisko starszego menadżera. Związany jest z agencją od lutego 2010 roku, czyli praktycznie od początku jej działalności. Wcześniej pracował m.in. w agencji Point Of View. Jest absolwentem filologii hiszpańskiej na Uniwersytecie Śląskim.

Martyna Siermicka jest od stycznia br. starszym konsultantem. Z Clear Communicatioin Group związana jest od sierpnia 2015 roku, wcześniej pracowała między innymi w Polskiej Fundacji im. Roberta Schumana. Ukończyła Stosunki Międzynarodowe na Uniwersytecie Warszawskim oraz w Collegium Civitas.

Dołącz do dyskusji: Piotr Popa: z Ministerstwa Rozwoju do Clear Communicatioin Group

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl