SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Piotr Szewczyk dyrektorem operacyjnym i członkiem zarządu Mitsubishi Motors Polska

Piotr Szewczyk, dotychczasowy dyrektor pionu obsługi posprzedażnej awansował na dyrektora operacyjnego (CCO) i członka zarządu Mitsubishi Motor Polska.

Article

Szewczyk jako dyrektor ds. operacyjnych MMC Car Poland będzie odpowiedzialny za zarządzanie pionami sprzedaży, obsługi posprzedażnej, marketingu i PR, a także budowanie relacji z siecią dealerską w Polsce i producentem Mitsubishi Motors.

Piotr Szewczyk urodził się w 1972 roku w Warszawie. W 1997 roku ukończył studia na Wydziale Inżynierii Materiałowej Politechniki Warszawskiej. Podczas ponad 20-letniej kariery zawodowej w MMC Car Poland 3-krotnie awansował. Rozpoczynał pracę jako specjalista ds. technicznych w pionie obsługi posprzedażnej, by po 4 latach otrzymać promocję na stanowisko kierownicze. 6 lat później został awansowany na stanowisko dyrektora pionu obsługi posprzedażnej, złożonego z działów sprzedaży i logistyki części zamiennych i akcesoriów, technicznego, gwarancji, doradców sieci dealerskiej oraz biura obsługi klienta.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Piotr Szewczyk dyrektorem operacyjnym i członkiem zarządu Mitsubishi Motors Polska

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl