SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Pismo "Salon i Sypialnia" stało się miesięcznikiem

Magazyn wnętrzarski "Salon i Sypialnia" (Wydawnictwo Publikator) od stycznia br. ukazuje się jako miesięcznik. Wcześniej tytuł był dwumiesięcznikiem.

Pismo będzie mieć teraz dziewięć wydań w roku, dlatego część numerów będzie podwójna - tak jest w przypadku wydania styczniowego, które okazało się w grudniu ub.r. Kolejny, marcowy numer "Salonu i Sypialni" pojawi się w sprzedaży w połowie lutego.

Wydawca zdecydował się na zwiększenie częstotliwości ukazywania się tytułu, ze względu na jego dużą popularność, a także fakt, że w dwumiesięczniku nie udawało się zmieścić wszystkich treści i prezentacji na których zależało wydawnictwu.

sis

"Salon i Sypialnia" jako dwumiesięcznik ukazuje się w objętości 144 stron i nakładzie wynoszącym 27 tys. egz. Nie zmieniła się cena pisma, która wynosi 9,90 zł.

Zmiany w tytule autopromowane są na łamach innych magazynów Wydawnictwa Publikator. Wydawca reklamuje też pismo w zaprzyjaźnionych tytułach i prowadzi szerokie działania public relations.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Pismo "Salon i Sypialnia" stało się miesięcznikiem

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl