SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Pitbul.pl - nowy serwis poświęcony politykom

AWR "Wprost", wydawca między innymi tygodnika "Wprost", uruchomił nowy serwis rozrywkowy o politykach, który reklamuje szyldem "Pitbul.pl - pies na polityka".

- Jest to pierwszy portal polityczno-satyryczny, który nie zamierza wkładać kagańca i chodzić na kompromis z politykami - Pitbul tropi nieznaną stronę polityki. Węszy, warczy, szczeka i kąsa przedstawicieli wszystkich opcji - mówi redaktor serwisu Mariusz Infulecki.

Pitbul.pl nie koncentruje się jedynie na działalności publicznej polityków - interesuje się także ich życiem prywatnym oraz tajemnicami z przeszłości.

Użytkownicy portalu mogą wysyłać filmy i zdjęcia polityków przyłapanych w różnych sytuacjach: "w sklepie, w kiosku, na basenie". Co ciekawe w zamian każdy, kto prześle jakieś ciekawe ujęcie może liczyć na pieniężna bonifikatę, w zależności od hierarchii danego polityka (np. prezydent i premier - od 800 do 1000 zł, marszałek Sejmu i Senatu - od 500 do 800 zł, poseł - od 250 do 400 zł).

Wydawca zastrzega jednak w umieszczonym na stronie Kodeksie Pitbula, że "za treść informacji, opinii czy zdjęć odpowiada osoba, która je przesyła".

Pitbul jest dziewiątym serwisem internetowym AWR "Wprost". Dotychczasowe marki to: Wprost24.pl, Gover.pl, InfoTuba.pl, Blogbox.com.pl, Koty.pl, Psy.pl, Ludzie.pl oraz WiK.com.pl. W planach jest uruchomienie kolejnych serwisów.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Pitbul.pl - nowy serwis poświęcony politykom

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl