SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google RSS Twitter

PKN Orlen szuka agencji do stworzenia nowej platformy komunikacyjnej

PKN Orlen szuka agencji reklamowej, która zajmie się stworzeniem dla tego koncernu nowej platformy komunikacji wizerunkowej i produktowej. Zwycięską firmę chce wybrać najpóźniej we wrześniu br.

fot. PKN Orlen Article

PKN Orlen rozpoczyna proces wyboru niezależnej agencji reklamowej, która stworzy na jego zlecenie koncepcję nowej platformy komunikacji wizerunkowej i produktowej oraz ją wdroży.

Firma rozpoczyna go od zaproszenia agencji do składania odpowiedzi na RFI, czyli na zapytanie o informację. Chce dzięki temu etapowi rozpoznać rynek usług agencji kreatywnych oraz zanalizować możliwości potencjalnych dostawców.

Zapytanie o informację jest etapem preselekcji agencji, po którym zostanie stworzona tzw. długa lista agencji - maksymalnie siedmiu firm, do których Orlen wyśle zapytanie ofertowe (RFP).

Wszystkie agencje, które zakwalifikują się do tego etapu i przygotują ofertę, a nie zostaną ostatecznie wybrane otrzymają rekompensatę za poświęcony czas w wysokości 5 tys. zł.

Orlen planuje zakończyć całe postępowanie i wybrać zwycięską firmę do współpracy we wrześniu br.

Na obecnym etapie zgłaszać się mogą agencje, które funkcjonują co najmniej od 2014 roku i w ciągu ostatnich trzech lat przygotowały minimum trzy komercyjne kampanie oparte przede wszystkim na spotach tv, o budżecie minimum 500 tys. zł netto każda.

Zainteresowane agencje mogą składać swoje oferty do 22 maja br.

Orlen przy ubiegłorocznych kampaniach reklamowych pracował z agencjami Scholz&Friends Warszawa i Just.

 

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: PKN Orlen szuka agencji do stworzenia nowej platformy komunikacyjnej

2 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
Polones Copue
Droga benzyna na tym Orlenie.
0 1
odpowiedź
User
Insider
I znowu Agencja Warszawa?
0 0
odpowiedź
Zobacz więcej w kategorii: Reklamy / Marketing