SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

PKO Bank Polski reklamuje kartę Mastercard Platinum kampanią „Na podróżne i pod różne okazje”

Do 23 stycznia w telewizji, a do 28 lutego 2022 roku w internecie potrwa nowa kampania promująca kartę kredytową PKO Mastercard Platinum. Hasło akcji to „Na podróżne i pod różne okazje". Za kreację odpowiada agencja Cheil.

Article

Do 28 lutego 2022 roku potrwają działania reklamowe promujące kartę kredytową PKO Mastercard Platinum. Kampania przebiega pod hasłem „Na podróżne i pod różne okazje" i obejmuje telewizję oraz internet. Spot będzie emitowany w TVP i Polsacie, a także w prawie 100 stacjach tematycznych.

PKO reklamuje kartę Mastercard Platinum

Koncepcja nowej kampanii opiera się na przedstawieniu różnych sytuacji, w których karta PKO Mastercard Platinum okazuje się najlepszym wyborem.

- Najważniejszym celem naszych działań jest pokazanie, ile korzyści może przynieść posiadanie karty kredytowej PKO Banku Polskiego zarówno w codziennym życiu, jak i w wyjątkowych sytuacjach np. przy wypłacie gotówki w zagranicznym bankomacie czy zakupach przez internet. Karta PKO Mastercard Platinum to nie tylko narzędzie płatnicze. Korzystając z niej zyskujemy ubezpieczenie podróżne na całym świecie dla siebie oraz bliskich bez dodatkowych opłat. Na tych walorach karty skupiamy się przede wszystkim w kampanii - mówi Marek Kozłowski, dyrektor biura komunikacji marketingowej PKO BP.

W 15-sekundowym spocie pokazane są różne zdarzenia, w których przydatna jest karta kredytowa PKO Mastercard Platinum, m.in. wypłata gotówki z bankomatu zagranicą, zakupy w sklepie czy online. W ostatnich latach bank znacząco obniżył kwotę minimalnego dochodu wymaganą do uzyskania karty i roczną opłatę związaną z jej obsługą.

Za pomysł kreatywny, przygotowanie materiałów reklamowych oraz produkcję spotu odpowiedzialna jest agencja Cheil. Bank samodzielnie zaplanował i zakupił media.

Dołącz do dyskusji: PKO Bank Polski reklamuje kartę Mastercard Platinum kampanią „Na podróżne i pod różne okazje”

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl