SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

PKO BP szykuje przetarg na wybór agencji interaktywnej

Bank PKO BP planuje przetarg na wybór agencji odpowiedzialnej za realizację działań reklamowych w internecie dla PKO BP, spółek Grupy Kapitałowej i Fundacji PKO Banku Polskiego. Właśnie zaprosił agencje do składania ofert.

Article

Obecnie rozpoczęty przez bank proces jest wstępem do ewentualnego przetargu. Zainteresowane współpracą w tym zakresie agencje mogą składać swoje oferty do 10 października. Po zapoznaniu się z nimi bank zaprosi wybrane firmy do przetargu zamkniętego i spośród nich wybierze zwycięską agencję.

Przetarg będzie dotyczyć obsługi reklamowej banku PKO Banku Polskiego, spółek jego grupy kapitałowej oraz Fundacji PKO BP.

Wybrana agencja zajmie się opracowaniem i wdrożeniem koncepcji oraz strategii działań promocyjnych w internecie i innych kanałach komunikacji, także marketingiem bezpośrednim, projektowaniem, tworzeniem i modyfikacją serwisów promocyjnych w internecie  a także wsparciem wskazanego przez bank domu mediowego w zakresie planowania i przeprowadzania kampanii internetowych (głównie proponowania sposobu wykorzystania mediów pod względem kontekstu kreatywnego kampanii, proponowania działań niestandardowych, wsparcia w analizowaniu efektów kampanii).

W ostatnich latach obsługą reklamową PKO BP w internecie zajmowała się agencja OS3.

W lipcu br. bank w wyniku zakończonego przetargu rozszerzył współpracę z agencją K2, która przez dwa najbliższe lata będzie dla niego zajmować się obsługą i rozwojem serwisów oraz aplikacji internetowych.

Z kolei pod koniec czerwca PKO BP zdecydował się przed czasem zakończyć współpracę z agencją reklamową DDB&Tribal wybierając do kompleksowej obsługi reklamowej Agencję Warszawa.

Kilka tygodni wcześniej bank rozstrzygnął przetarg na obsługę w zakresie planowania i zakupu mediów - zrezygnowano po sześciu latach ze współpracy z Universal McCann na rzecz agencji Havas Media.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: PKO BP szykuje przetarg na wybór agencji interaktywnej

11 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
Zabawne
AW miała tort wziąć cały, ale ktoś chyba ogarnął, że tam nie ma kim robić ;)
odpowiedź
User
Michał
Obudzili się, że nie tylko układy po linii partyjnej ze znanym tatusiem właściciela AW są ważne ale też ludzie, którzy potrafią "robić internety"
odpowiedź
User
Kichał
komentarze z DDB za 3, 2, 1
odpowiedź