SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

PKO BP wybiera firmy badawcze do współpracy

PKO Bank Polski rozpoczął przetarg, w którym wybierze firmy do realizacji badań marketingowych ad hoc. Oferty można składać do 1 kwietnia br.

Article

Badania będą przeprowadzane w celu poznania opinii i postaw określonych grup respondentów w ramach różnych tematów, będących w danym momencie w zakresie zainteresowania banku oraz spółek Grupy Kapitałowej Banku.

Przedmiotem przetargu jest realizacja projektów badawczych odpowiadających na potrzeby wsparcia bieżących i przyszłych
decyzji, w których istotne jest pozyskanie opinii określonej każdorazowo grupy respondentów.

Wybrane przez PKO BP firmy badawcze (bank planuje wybór kilku) zajmą się m.in. rekrutacją respondentów do realizacji każdego badania, przygotowanie scenariuszy i/lub kwestionariuszy badawczych, opracowanie graficzne, druk i dystrybucję kwestionariuszy i/lub scenariuszy badawczych oraz pozostałych materiałów, realizacja badań, opracowania wyników i rekomendacji optymalnych rozwiązań itd.

Firmy zainteresowane współpracą z PKO BP muszą zatrudniać min. 5 osób na umowę o pracę, posiadać doświadczenia w badaniach realizowanych dla firm działających na rynku finansowym, zapewnić dedykowany zespół osób do realizacji badań zarówno o charakterze jakościowym, jak i ilościowym.

Przetarg będzie prowadzony etapowo. Pierwszym etapem jest złożenie ofert  - w nim zostaną wybrane firmy zaproszone do drugiego etapu. Na tym etapie otrzymają otrzymają zadania przetargowe oraz zostaną poproszone o złożenie oferty handlowej.

Przetarg trwa do 1 kwietnia br.

Dołącz do dyskusji: PKO BP wybiera firmy badawcze do współpracy

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl