SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Hit Kwiatu Jabłoni reklamuje PKP Intercity

Właśnie wystartowała nowa kampania „Promobilety PKP IC”, którą po wygranym przetargu dla PKP Intercity - w ramach obsługi rocznej - przygotowała agencja GPD.
 

Zadaniem GPD było stworzenie kampanii, która zilustruje prostotę podróżowania z PKP Intercity. Prostotę, która pośród wielu zalet przemieszczania się pociągiem wynika z dostępności milionów biletów w niskich cenach. Dlatego też kampania opowiada o przewadze pociągu nad innymi środkami transportu. 

Oprócz pokazania możliwość bezpośredniego, komfortowego przemieszczania się z centrum miasta do centrum innego miasta bez konieczności szukania miejsca parkingowego kluczowe z perspektywy GPD Agency było stworzenie konceptu, który pomieści w sobie zarówno przekaz promocyjny, jak i historię o mniej mierzalnych kwestiach związanych z ruszaniem w podróż pociągiem: o emocjach.  

W reklamach zwrócono uwagę na niskie ceny biletów, które były stałym komunikacyjnym punktem odniesienia. By podkreśli emocjonalny charakter przekazu w spocie wykorzystano utwór „Drogi proste” w wykonaniu zespołu Kwiat Jabłoni.

GPD odpowiada za przygotowanie koncepcji oraz nadzór kreatywny nad produkcją spotów TV, projekt dwóch KV, koncepcję i produkcję dwóch spotów radiowych 30 sek., a także za produkcję master bannerów internetowych. Za produkcję spotów TV odpowiadało Dynamo Film.

 

Dołącz do dyskusji: Hit Kwiatu Jabłoni reklamuje PKP Intercity

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl