SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

PKP Intercity uruchamia wyszukiwarkę tanich połączeń, więcej biletów w promocyjnych cenach

PKP Intercity wprowadziło nową funkcjonalność na swojej stronie internetowej - Łowcy Super Promo. Umożliwia ona na kilka dni przed odjazdem pociągu łatwe wyszukanie i zakup biletów w atrakcyjnych cenach, dzięki czemu można zmniejszyć koszty podróży pociągami ekspresowymi nawet o 67 proc. Zwiększy się także pula biletów w promocyjnych cenach.

"Łowcy Super Promo" to nowa funkcjonalność na stronie intercity.pl, dzięki której na kilka dni przed odjazdem pociągu możliwe jest wyszukanie i zakup biletów w atrakcyjnych cenach.

"Łowcy Super Promo" wyszukuje bilety na pociągi ekspresowe, czyli połączenia kategorii Express InterCity Premium (EIP), obsługiwane pociągami Pendolino, oraz Express InterCity (EIC).

Wyszukiwarka, dostępna na stronie intercity.pl/pl/lowcysuperpromo, obejmuje połączenia na 7 dni w przód, z dowolnie wpisanej stacji początkowej. Ceny biletów na najpopularniejszych trasach zaczynają się od 49 zł.

Promocyjne bilety wyszukane poprzez wyszukiwarkę "Łowcy Super Promo" łączą się z ulgami ustawowymi, dzięki czemu osoby do nich uprawnione, m.in. studenci czy uczniowie, mogą podróżować jeszcze taniej.

Promocja na bilety

PKP Intercity zwiększa także pulę biletów w promocyjnych cenach. Zmodyfikowany sposób dystrybucji puli tańszych biletów "Super Promo" już obowiązuje, zastępując dotychczasową "Czwartkomanię".

"Super Promo" to pula najtańszych biletów obowiązujących w pociągach ekspresowych – EIP oraz EIC. Natomiast oferta "Promo", której sprzedaż rozpoczyna się automatycznie po wyczerpaniu limitu biletów "Super Promo", pozwala korzystać z pociągów ekspresowych w cenie połączeń ekonomicznych, czyli do 55% niższej od ceny bazowej.

Oferta "Wcześniej" obejmuje wszystkie kategorie pociągów i obowiązuje na dowolnie wybranych trasach. W ramach tej promocji bilety ze zniżką 30% można kupić w okresie od 30 do 21 dni przed odjazdem pociągu. Przy zakupie biletu w terminie od 20 do 14 dni przed wyjazdem można otrzymać zniżkę na poziomie 20%.  Natomiast bilet zakupiony z wyprzedzeniem w terminie od 13 do 7 dni będzie tańszy o 10%. Oferta nie jest limitowana ilościowo, co oznacza, że tańsza pula biletów nie wyczerpuje się, a decyduje jedynie czas od zakupu do planowanej daty podróży.

Poza tym, podróżujący w grupie liczącej od 2 do 5 osób, w której jest dziecko poniżej 16. roku życia, mogą skorzystać z "Biletu Rodzinnego". Dzięki tej ofercie wszyscy dorośli pasażerowie otrzymają 30-proc. zniżkę, a osoby posiadające ulgi ustawowe korzystają ze swoich indywidualnych uprawnień.

Z kolei osoby, które planują odwiedzić kilka miast w trakcie jednego weekendu, mogą skorzystać z oferty umożliwiającej wielokrotne przejazdy po kraju w ramach jednego blankietu. "Bilet Weekendowy" obowiązuje od godz. 19 dnia roboczego poprzedzającego dzień wolny od pracy do godz. 6 pierwszego dnia roboczego następującego po dniach wolnych. Cena "Biletu Weekendowego" w drugiej klasie wynosi 81 zł i umożliwia przejazdy dowolnymi pociągami TLK i IC. Z "Biletem Weekendowym Max" za 164 zł można podróżować w drugiej klasie wszystkich kategorii pociągów PKP Intercity.

Dołącz do dyskusji: PKP Intercity uruchamia wyszukiwarkę tanich połączeń, więcej biletów w promocyjnych cenach

1 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
bim
super, że publikujecie takie informacje.
odpowiedź