SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

PKP Intercity szuka wydawcy magazynu dla pasażerów

PKP Intercity zaprasza zainteresowane firmy do składania ofert na przygotowanie koncepcji i wydawanie magazynu pokładowego „W Podróż z PKP Intercity” - dowiedział się portal Wirtualnemedia.pl.

Article

Wybrana przez PKP Intercity będzie odpowiadać za przygotowanie koncepcji magazynu (layout, podział na rubryki) wraz z podziałem na działy tematyczne (struktura), wydawanie w wersji elektronicznej (flipbook i pdf) każdego z 12 objętych umową
numerów magazynu (po jednym wydaniu w każdym miesiącu kalendarzowym obowiązywania umowy) oraz za przygotowanie tekstów artykułów oraz wykonania składu, łamania, opracowania graficznego, redakcyjnego, redakcji
technicznej, korekty papierowej i elektronicznej.

Spółka przewiduje zastosowanie prawa opcji polegającego na możliwości powierzenia wybranej firmie wykonania dodatkowo numeru magazynu w wersji drukowanej do maksymalnie 4 wydań wydanych w wersji elektroniczne.

Z wybraną firmą PKP Intercity zamierza pracować przez rok.

"W Podróż z PKP Intercity" dla klientów i pasażerów

Magazyn „W Podróż z PKP Intercity” będzie udostępniany klientom oraz pasażerom, ma mieć charakter pisma pokładowego. Spółka informuje, że tytuł ten umożliwi skuteczną realizację zakładanych celów komunikacji wizerunkowej oraz strategicznej, będącej środkiem do budowania pozytywnego wizerunku PKP Intercity jako nowoczesnego przewoźnika, dbającego o komfort i bezpieczeństwo podróży.

Będzie przeznaczony dla pasażerów odbywających przejazd w wagonach klasy 1 i 2 pociągów Express InterCity Premium oraz klientów w Centrach Obsługi Klienta PKP Intercity.

Magazyn ma mieć wpływ na budowanie pozytywnego wizerunku przewoźnika, zachęcać do wyboru pociągu jako środka lokomocji, podkreślając atuty takiej formy podróżowania (komfort, nowoczesność, bezpieczeństwo),  charakteryzować się zróżnicowaną tematyką typu lifestyle – artykuły dla kobiet, mężczyzn, a także treści skierowane do różnych grup zawodowych i wiekowych
(w tym biznesmeni, studenci, seniorzy, dzieci).

Tematykę pisma ma nawiązywać ma do zagadnień i obszarów związanych ze spółką, czyli do podróży, destynacji, do których docierają pociągi przewoźnika, ma promować miejsca i wydarzenia, na które można dojechać pociągami.

Wersja drukowana magazynu PKP Intercity ma mieć 8 tys. egz. nakładu, 72 strony + 4 strony okładki. Jego treść ma być podzielona na rubryki, np. podróże, lifestyle, wywiady, kulinaria, kultura, nauka, historia, odkrycia, wydarzenia, rozrywka. 

Prawo do sprzedaży reklam na jego łamach będzie mieć wyłącznie PKP Intercity.

Zainteresowane firmy mogą składać oferty do 12 lipca br.

Dołącz do dyskusji: PKP Intercity szuka wydawcy magazynu dla pasażerów

1 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
Afafilx
Czy chcę robić propagandę pkp i rządu?
Nie sądzę.

Ale ktoś się znajdzie. i zrobi.
odpowiedź