SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Planete+ pokaże cykl dokumentalny „Żydzi - naród wybrany?”

W okresie od 6 do 29 kwietnia 2013 roku kanał Planete+ emitować będzie cykl dokumentalny „Żydzi - naród wybrany?”.

Planete+ pokaże cykl dokumentalny „Żydzi - naród wybrany?”

Cykl rozpoczną „Żydowskie powroty” (6 kwietnia o godz. 20.45) o żydowskich niemowlętach uratowanych przed nazistami i wychowywanych przez obce kobiety. Jako dorośli ludzie poszukują dziś swojej tożsamości. O Holocauście opowiadają też takie dokumenty jak:„Ingelore” (6 kwietnia o 21.45) - poruszająca biografia głuchej kobiety, która dorastała w Trzeciej Rzeszy, „Sarid” (7 kwietnia o 21.25) - o pabianickich Żydach ze zlikwidowanego getta, którym Niemcy urządzili „Marsz Śmierci” oraz „Rodzinna historia zamknięta w mieszkaniu” (22 kwietnia o 20.50) - o współpracy żydowskiego małżeństwa z oficerami SS.

Z kolei w filmie „Mitzvah. Podziel się swoją nerką” (6 kwietnia o 22.35) pokazany zostanie rynek nielegalnych transplantacji organów w Izraelu, a  w „Dzieciach z Google’a” (12 kwietnia o 21.00) - metoda zapładniania in vitro jako sposób zarabiania pieniędzy.

Widzowie Planete+ z filmu „Żydowskie lobby” (14 kwietnia o 20.45) dowiedzą się czy Żydzi kontrolują Wall Street, Hollywood i Biały Dom. Wielka polityka zostanie pokazana także w dokumencie „Izrael-Palestyna. Czyje te wzgórza?” (7 kwietnia o 20.45), który z bliska przedstawia walkę o ziemię na Zachodnim Brzegu Jordanu, oraz w „Śmierci izraelskiego pułkownika” (29 kwietnia o 20.45) o niewyjaśnionej zagadce - zamachu na Joe Alona, attaché wojskowego i prawdopodobnie szpiega Mossadu.

Z danych Nielsen Audience Measurement wynika, iż średni udział Planete+ w lutym br. wyniósł 0,20 proc. (więcej na ten temat).

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Planete+ pokaże cykl dokumentalny „Żydzi - naród wybrany?”

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl