SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Platige Image z Sebastianem Pańczykiem uruchamia studio kreatywne Dobro

Dom produkcyjny Platige Image zacieśnia współpracę z reżyserem Sebastianem Pańczykiem i uruchamia kreatywne studio produkcyjne Dobro.

Sebastian PańczykArticle

Dobro ma integrować kreatywną pracę reżyserów, proces produkcji oraz zaplecze postprodukcyjne i technologiczne Platige Image. - Nie chcemy tworzyć kolejnego domu serwisowego. Z naszego doświadczenia wynika, że oferując zintegrowane usługi produkcyjne z silnym komponentem kreatywnym jesteśmy w stanie realizować dla naszych partnerów bardziej wartościowe projekty - tłumaczy Piotr Sikora, prezes Platige Image. - Obserwując zmiany na rynku mediów i reklamy, chcemy także zmienić na nim rolę domu produkcyjnego tak, aby stał się dla reklamodawców  i agencji, pomysłowym partnerem, suflerem najlepszych rozwiązań. Chcemy, żeby nie tylko produkował, ale też rozwijał projekty swoich klientów - dodaje.

Studiem Dobro zarządzają menedżerowie z Platige Image: business development director Mateusz Kirstein oraz producenci Agnieszka Stachowicz i Sławomir Jurasz. Pracuje w nim obecnie około 15 osób, które przeszły z innych struktur Platige Image. Zespół będzie poszerzany w miarę rozwoju studia.

W tworzeniu nowej struktury brał też udział Sebastian Pańczyk, który od sześciu lat współpracuje z firmą na zasadzie wyłączności postprodukcyjnej. Teraz współpraca będzie obejmować także wyłączność produkcyjną. - Od tej pory Sebastian będzie pracował z innymi domami produkcyjnymi tylko w wyjątkowych sytuacjach, na zasadzie tzw. loan out fee - zapowiada Piotr Sikora.

- Z czasem zauważyłem, że produkcja pod jednym dachem w Platige Image przebiega sprawniej, przynosi mi więcej satysfakcji i daje lepsze efekty. Stąd moja decyzja o zaangażowaniu się w tworzenie Dobra. Chciałbym stworzyć unikalne, autorskie miejsce z twórczym klimatem i pełne utalentowanych ludzi - deklaruje Sebastian Pańczyk.

-
-
Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Platige Image z Sebastianem Pańczykiem uruchamia studio kreatywne Dobro

1 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
lola
Tyle optymizmu, przy tak wielkiej stracie : 1,6 mln. To jakaś tragikomedia. A banki sfinansują bankruta?
Ryzykanci te banki. Chyba nie ich kasa jak dają ją bankrutom
odpowiedź