SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Play: 9 miesięcy abonamentu za darmo przy zakupie smartfonu Samsunga

Sieć komórkowa Play uruchomiła nową promocję dla klientów przenoszących numer, w ramach której decydując się na zakup smartfonu firmy Samsung otrzymuje się 9 miesięcy abonamentu za 0 zł.

Article

W ramach promocji, wybierając smartfon Samsunga w Ofercie L sieci Play, przenoszący numer otrzymają 9 miesięcy abonamentu za 0 zł.

Oferta L obejmuje rozmowy, SMS-y i MMS-y bez limitu, 30 GB internetu w pełnej prędkości oraz usługi Tidal (na 2 lata), HBO i Showmax (obie na pół roku).

Promocja ze smartfonem Samsunga dostępna jest także w ofercie mix sieci Play. Przenosząc tutaj numer do operatora, a także decydując się na nowy numer oraz przedłużając umowę, darmowe są pierwsze trzy doładowania. Z oferty można skorzystać w taryfach Mix Elastyczny L, Mix L, Junior Box L i Junior Box Elastyczny L.

Play przygotował także promocję dla klientów biznesowych. Wybierając taryfę Biznes Box Ultra i przenosząc numer do operatora, można otrzymać rabat w wysokości 10 zł lub 15 zł przez cały okres umowy. Natomiast obierając do tego smartfon Samsunga, opłaty za niego będą zrabatowane do 0 zł przez 9 miesięcy.  Jeśli chodzi o pozostałe marki, rabat obowiązuje przez pół roku.

Oferta Biznes Box Ultra obejmuje nielimitowane rozmowy, SMS-y i MMS-y, 20 GB internetu z pełną prędkością oraz kartę do internetu z pakietem 200 GB z pełną prędkością. Ceny abonament zaczynają się tutaj od 50 zł.

Ponadto Play przygotował promocję w ramach Red Bull Mobile. Wybierając ofertę RBM SieMa ze smartfonem nie płaci się za abonament przez pierwsze 3 miesiące, a niewykorzystane GB przechodzą na kolejne miesiące. Na tych, którzy przeniosą numer do Red Bull Mobile i zdecydują się na ofertę RBM SieMa Wypas 199 zł z Samsungiem, czeka prezent w postaci 6 miesięcy darmowego abonamentu.

Play ma 15 mln klientów

Play Communications w II kwartale zanotowała 3,32 mld zł wpływów operacyjnych (wobec 3,21 mld zł rok wcześniej) i wzrost zysku netto w skali roku z 57,5 do 352,6 mln zł.

W zeszłym półroczu sieć miała 15,03 mln klientów, o 550,2 tys. więcej niż rok wcześniej. Liczba abonentów wzrosła z 8,94 do 9,71 mln, a użytkowników ofert prepaidowych zmalała z 5,54 do 5,32 mln.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Play: 9 miesięcy abonamentu za darmo przy zakupie smartfonu Samsunga

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl