SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Play wprowadza trzy taryfy Biznes Box dla firm - Play Biznes Box Pro, Biznes Box i Biznes Start

Sieć komórkowa Play wprowadziła nowe oferty dla klientów biznesowych: Biznes Box Pro, Biznes Box i Biznes Start.

Article

Biznes Box Pro to rozwiązanie dla małych i średnich firm. Poza numerem z rozmowami do każdej oferty dodawany jest dostęp do internetu, który można wykorzystać w biurze. Na kartach SIM do telefonu znajduje się po 40 GB danych z pełną prędkością, a na tej z internetem do biura - 300 GB szybkiej transmisji. Po wykorzystaniu tych paczek dalej można korzystać z internetu z prędkością do 1 Mbps.

W ofercie są także nielimitowane połączenia i SMS-y w Polsce oraz w roamingu UE. Jako nowość dodano 250 minut miesięcznie na rozmowy międzynarodowe do krajów Unii Europejskiej.

W ramach oferty znajduje się też dostęp bez dodatkowych opłat do usługi Wirtualna Centralka, dzięki której można przygotować i wdrożyć komunikat powitalny, inteligentne przekierowanie połączeń, wirtualną recepcję czy nagrywanie rozmów.

W ramach Biznes Box Pro można mieć do 29 kart SIM. Przy jednej miesięczny koszt to 70 zł, dwóch – 100 zł a trzech – 130 zł. Kolejne 5 kart będzie kosztować po 25 zł, a od 9 karty za każdą opłata wyniesie 20 zł.

Jako alternatywę dla Biznes Box Pro, również z dodatkowym internetem do biura, Play proponuje ofertę Biznes Box. Tutaj pakiety internetu wynoszą odpowiednio 30 GB na każdej z kart SIM do rozmów oraz 150 GB na dedykowanej karcie internetowej. W tym przypadku za jedną kartę SIM opłata to 55 zł, za dwie – 85 zł, a za trzy – 110 zł. Kolejne 5 kart wiąże się z miesięczną opłatą po 20 zł, a od 9 karty – 15 zł za każdą dodatkową.

Jako trzecią opcję operator przygotował Biznes Start, czyli ofertę, w której paczka na kartach to 17 GB. Pierwsza karta wiąże się z opłatą miesięczną 40 zł, dwie – 65 zł, a trzy – 90 zł. Kolejne 5 kart to po 20 zł każda, a od 9 karty w górę – po 15 zł za sztukę.

Wybierając ofertę Biznes Box Pro z 2 kartami SIM można otrzymać 500 zł rabatu na smartfona.

W drugim kwartale br. Play zanotował 1,75 mld zł przychodów i 254 mln zł zysku netto. Na koniec czerwca operator miał ponad 15 mln użytkowników, z czego ponad 66 proc. stanowili abonenci.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Play wprowadza trzy taryfy Biznes Box dla firm - Play Biznes Box Pro, Biznes Box i Biznes Start

1 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
Robert
Nawet ok oferta, ale wirtualna centralka ma mało funkcji. Od 2 lat jestem wiernym usługobiorcą centralki telecube, i pewnie jeszcze długo pozostanę.
0 0
odpowiedź