SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Z zarządu operatora Play odchodzi dyrektor finansowy Marcin Szul

Z funkcji członka zarządu ds. finansowych w spółce P4, operatorze sieci Play, zrezygnował Marcin Szul.

Marcin SzulArticle

W komunikacie giełdowym nie podano powodów rezygnacji Marcina Szula. Zaznaczono, że ma ona skutek natychmiastowy.

Marcin Szul funkcje członka zarządu i dyrektora finansowego w spółce P4 zaczął w maju ub.r. Pracę w firmie zaczął 10 lat wcześniej, przedtem był dyrektorem ds. kontrolingu finansowego.

Wcześniej był związany z PTK Centertel (obecnie Orange Polska) i UPC Polska.

Prezesem P4 od połowy 2018 roku jest Jean Marc Harion. W zarządzie są także Michał Wawrzynowicz (od połowy 2007 roku), Wojciech Danieluk i Michał Ziółkowski (od jesieni 2018 roku), Piotr Kuriata (od początku 2019 roku) oraz Mikkel Noesgaard (od jesieni 2019 roku, jest szefem marketingu).

Od listopada ub.r. Play Communications (P4 jest jego główną spółką zależną) ma nowego właściciela - 96,66 proc. akcji firmy kupiła francuska Grupa Iliad, płacąc 9,6 mld zł. Według nieoficjalnych informacji Jean-Marc Harion nadal będzie prezesem P4.

W ub.r. Play Communications osiągnął wzrost przychodów o 1,7 proc. do 7,16 mld zł i zysku EBITDAaL o 6,3 proc. do 2,4 mld zł. Liczba jego użytkowników zwiększyła się o 390 tys. do 12,32 mln, głównie dzięki przejęciu Virgin Mobile Polska i wzrostowi popularności Play Now Box TV.

Dołącz do dyskusji: Z zarządu operatora Play odchodzi dyrektor finansowy Marcin Szul

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl