SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Play płaci 50 zł za polecenie telefonu

W Play wystartował program prowizyjny „Polecam Play”. W jego ramach każda osoba polecająca telefon z oferty tej sieci otrzyma 50 zł od jego sprzedaży. Stronę i kampanię na jego potrzeby przygotowały firmy K2 i Novem Performance.

Play płaci 50 zł za polecenie telefonu

W programie „Polecam Play” może wziąć udział każdy, kto po zarejestrowaniu się na stronie polecam.play.pl będzie polecać telefony, wysyłając link do wybranej oferty e-mailem, udostępniając go na Facebooku lub rozsyłając za pośrednictwem komunikatorów, czatów, forów czy blogów. Transakcja zrealizowana przez taki link jest zapisywana na koncie polecającego, a każda rekomendacja zakończona nową umową i aktywacją telefonu premiowana kwotą 50 zł. Zgromadzone środki są wypłacane raz w miesiącu.


„Polecam Play” jest promowany w sieci afiliacyjnej Novem Performance. Natomiast serwis polecam.play.pl przygotowała agencja K2 wspólnie z Novem Performance.

  • Więcej informacji:
  • Play
Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Play płaci 50 zł za polecenie telefonu

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl