SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Play z nowymi pakietami internetowymi poza UE. 100 złotych za 1 GB danych

Play wprowadził nowe pakiety internetowe dla użytkowników korzystających z usług operatora w roamingu poza obszarem Unii Europejskiej. Internauci którzy wyjadą do takich krajów jak USA, Egipt, Rosja czy Turcja będą mogli wykupić pakiet z limitem 1 GB za 100 złotych lub zapłacić 50 złotych za limit w wysokości 300 MB.

Article

Play poinformował, że w jego ofercie dostępne są nowe pakiety internetu przeznaczone dla użytkowników którzy podczas pobytu w regionach świata poza Unią Europejską chcą korzystać z dostępu do internetu w ramach roamingu.

Klienci, którzy wybierają się do krajów takich jak Białoruś, Bośnia i Hercegowina, Chiny, Czarnogóra, Egipt, Izrael, Rosja, Serbia,  Stany Zjednoczone Ameryki, Szwajcaria, Tajlandia, Turcja czy Ukraina mogą skorzystać z opcji Internet Świat dostępnej w dwóch wariantach cenowych. Większy pakiet oferuje roaming 1 GB w cenie 100 zł, mniejszy kosztuje 50 zł i pozwala wykorzystać 300 MB.

W ramach nowej oferty dostępny jest również pakiet Internet Emiraty, który zapewnia 150 MB transmisji danych na terenie Zjednoczonych Emiratów Arabskich w kwocie 60 zł.

Play zaznacza, że bez względu na wybraną opcję każdy pakiet ważny jest przez 14 dni od momentu aktywacji. Jeśli użytkownik osiągnie limit danych wcześniej, transmisja zostanie automatycznie zablokowana, tym samym chroniąc go przed dodatkowymi kosztami. Po wykorzystaniu pakietu do użytkownika wysyłana jest wiadomość SMS. Aby dalej korzystać z sieci pakiet można ponowie aktywować lub włączyć transmisję danych zgodną z obowiązującym cennikiem.

Uruchomienie usługi jest możliwe za pomocą aplikacji Play24 lub kodem USSD  przyporządkowanym konkretnemu pakietowi:
*111*950*1# dla pakietu Internet Świat 1 GB,
*111*951*1# dla Pakietu Internet Świat 300 MB
*111*952*1# dla Pakietu Internet Emiraty 150 MB

Nowa oferta jest dostępna dla użytkowników ofert pre-paid, mix i abonamentowych – zarówno dla biznesu, jak i dla klienta indywidualnego. Według zapowiedzi za 2 tygodnie oferta obejmie także abonentów wprowadzonej niedawno oferty Play Homebox.

W pierwszym kwartale br. Play Communications zanotował wzrost przychodów o 3 proc. do 1,686 mld zł oraz zysku netto o 39,7 proc. do 214 mln zł. Na koniec marca firma miała 12,666 mln aktywnych użytkowników, o 2,3 proc. więcej niż rok wcześniej.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Play z nowymi pakietami internetowymi poza UE. 100 złotych za 1 GB danych

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl