SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Piotr Kuriata członkiem zarządu Play i dyrektorem ds. rozwoju biznesu i regulacji

Od początku lutego Piotr Kuriata będzie członkiem zarządu firmy Play Communications oraz dyrektorem ds. rozwoju biznesu i regulacji w jej spółce zależnej P4, operatorze sieci Play. W firmie przejmie obowiązki Jacka Niewęgłowskiego.

Article

Piotr Kuriata pracuje w Play od 2006 roku. Przez wiele lat pełnił funkcję dyrektora w pionie strategii, a od listopada ub.r. - dyrektora departamentu regulacji, hurtu i współpracy z operatorami.

- Odgrywał kluczową rolę w opracowywaniu strategii i wdrażaniu jej w krytycznych procesach negocjacyjnych dotyczących m.in. roamingu krajowego, pozyskiwania częstotliwości, zmian w przenoszeniu numerów telefonicznych (MNP) czy asymetrii stawek za zakończanie połączeń (MTR) - poinformowano w komunikacie giełdowym Play Communications.

Na nowych stanowiskach przejmie obowiązki Jacka Niewęgłowskiego, który z końcem stycznia odchodzi z Play

Duże zmiany w zarządzie Play

Z końcem ub.r. z zarządu P4 odeszli Hans Cronberg i Bartosz Dobrzyński. W ich miejsce z początkiem listopada powołani zostali Michał Ziółkowski (jako dyrektor ds. technicznych), Michał Sobolewski (jako dyrektor ds. marketingu) i Wojciech Danieluk (jako dyrektor ds. IT). Wszyscy już wcześniej pracowali w spółce.

Natomiast latem ub.r. zmienił się prezes P4 - po 10 latach pracy zrezygnował Jørgen Bang Jensen, a nowym prezesem został Jean-Marc Harion, poprzednio związany z Orange.

Na koniec września ub.r. Play miał 15,02 mln klientów, w tym 12,72 mln aktywnych (8,99 mln abonentów i 3,74 mln użytkowników ofert prepaidowych). W pierwszych trzech kwartałach ub.r. firma zanotowała wzrost wpływów operacyjnych o 2,1 proc. do 5,03 mld zł oraz 542,4 mln zł zysku netto (wobec 244,5 mln zł rok wcześniej).

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Piotr Kuriata członkiem zarządu Play i dyrektorem ds. rozwoju biznesu i regulacji

1 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
Stefan
Zarząd Play ukrywa się przed swoimi Klientami, a personel to Himalaje arogancji , bezczelności i chamstwa w kontaktaktach
0 0
odpowiedź