SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Player.pl dostępny w 12 krajach poza Polską. "Usługa będzie na bieżąco rozwijana"

Grupa TVN i Discovery Polska rozszerzyła dostęp do platformy Player.pl o jedenaście krajów, m.in. Francję, Niemcy, Austrię, Belgię i Włochy. Użytkownicy serwisu poza Polską mogą korzystać z pakietu TVN International.

Do tej pory kanały TVN i Discovery Polska dostępne były poza granicami Polski tylko za pośrednictwem dystrybutorów telewizyjnych. W lutym br. Grupa TVN i Discovery Polska wprowadziła do oferty pakiet TVN International, który Polakom mieszkającym w Wielkiej Brytanii umożliwia oglądanie kanałów TVN24, iTVN oraz iTVN Extra. Pakiet International to pierwsza oferta umożliwiająca bezpośredni dostęp do portfolio nadawcy za granicą. Dla widzów są dostępne produkcje filmowo-serialowe, wiadomości i publicystyka oraz programy TVN, takie jak reality-show „Big Brother”.

Od 15 kwietnia zagraniczna oferta programowa TVN i Discovery Polska jest dostępna w następujących krajach: Niemcy, Francja, Austria, Belgia, Cypr, Estonia, Grecja, Litwa, Łotwa, Portugalia i Włochy.

- Udostępnienie pakietu TVN International na kolejnych rynkach to dla nas bardzo ważny moment, bo do tej pory treści TVN i Discovery Polska w ogóle nie były dostępne na niektórych terytoriach np. w Danii, Włoszech czy Austrii. Teraz jest to możliwe dzięki usłudze w player.pl. W dalszych etapach będziemy poszerzać dostęp do pakietu o inne kraje, a usługa będzie na bieżąco rozwijana - wyjaśnia Tomasz Parfienowicz, dyrektor działu strategii komercyjnej i międzynarodowej dystrybucji w TVN i Discovery Polska.

- Rozwój dostępu do serwisu player.pl poza granicami kraju jest dla nas niezwykle ważny. Jesteśmy liderem polskiego rynku legalnych serwisów OTT i cieszy nas fakt, że coraz więcej Polaków przebywających za granicą może oglądać nasze programy - podkreśla Maciej Gozdowski, dyrektor zarządzający Player.pl.

Mieszkańcy nowo dodanych rynków mogą skorzystać z pakietu TVN International dzięki darmowemu dostępowi przez 15 dni, a później zakupić go w promocyjnej cenie. Koszt pakietu TVN International w ofercie promocyjnej wynosi 50 złotych (cena regularna to 65 złotych).

Jak pokazują dane z badania Gemius/PBI, w styczniu br. Player.pl zanotował 2,88 mln realnych użytkowników i 29,53 mln odsłon, co dało 10,07 proc. zasięgu.

Dołącz do dyskusji: Player.pl dostępny w 12 krajach poza Polską. "Usługa będzie na bieżąco rozwijana"

1 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
Ehhh
Szkoda dobrego imienia Polski na świecie :(
odpowiedź